2733
2739
عنوان

نخوردن شیشه شیر

3958 بازدید | 7 پست
سلام تو را خدا یکی کمک کنه خیلی کم آوردن پسر من 5/4 ماهشه و شیشه نمی خوره و یک ماه دیگه باید برگردم سر کار نمی دونم چیکار کنم دچار افسردگی شدم تو را خدا هر کس تجربه ای داره بهم کمک کنه
ای بابا از دست این بچه ها . هر کدوم یک ادایی دارن . دختر من سینه نمیخواست .

باید مداومت کنی .یک کم باهاش نبات داغ بده شاید خوشش بیاد . بلاخره میگیره دیگه . البته شاید هم از اون لوسا باشه که حرف حرف خودشونه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

dokhtare man 16 maheshe va man ta hala movafagh nashodam .pesarm ham hamin bod ta enke az shir gereftamesh va bad az on ta hala moshkele en ro darm ke cheghadr sher mikhore
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
2742
من هم همین مشگل روداشتم وبه توصیه دوستام این کارهارو کردم:گذاشتم حسابی گرسنه بشه بعد از سرشیشه اورتودنسی استفاده کردم کردم البته چندروز وقت گرفت ولی بالاخره با اورتودنسی موفق شدم مارکbebe dor شماره2 رو بگیر
من هر سر شیشه ای را بگی امتحان کردم ولی متاسفانه موفق نشدم دخترمن شش ماهه است و من شاغل . مرخصی ام تموم شده و بر گشتم سر کار با قطره چکان وقتی من نیستم بهش شیر میدن . البته صبح حسابی بهش میدم می خوره و خودم 1:30 بر می گردم در این فاصله دو سه پیمانه سر لاک می خوره با قاشق و یک یا دو پیمانه هم شیر خشک را با قطه چکان میدن . دیگه من نا امید شدم از سر شیشه گرفتنش هر راهی را بگید امتحان کردم ولی نشد . امیدوارم شما موفق بشوید
2738