2737
2734

سلام عزیزان دکتر خوب برای سزارین و سرکلاژ در بیمارستان زایشگاه بنت الهدی مشهد کسی رو سراغ دارید؟ سرش خیلی شلوغ نباشه ترجیحا. 

هر تصمیمی میگیری ، بگیر . ولی یا با تمام وجود پاش بمون ، یا کاملا بیخیال شو! دودل بودن ، آدمو نابود میکنه.
خود رییس بیمارستان دکتر فاطمه تارا 

ممنون عزیزم شما خودتون پیششون سزارین داشتید؟

هر تصمیمی میگیری ، بگیر . ولی یا با تمام وجود پاش بمون ، یا کاملا بیخیال شو! دودل بودن ، آدمو نابود میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

فقط عزیزم من الان یادم اومد قبلا که یه بیمارستان دیگه بود خودش عمل کرده بود اون خانوما تو بیمارستان بنت اومده بودن ویزیت مجدد اما تو این بیمارستانی که شما میگی خودش عمل نمیکنه دانشجو عمل میکنه من پرسیدم گفتن نه نمیاد بالا سر مریض 

و این که اگه توانایی مالیشو داری حتما دکتر خصوصی بگیر که بیاد بالاسرت دکتر فریبا حقی دکتر خوبی هست بیمارستان نیمه خصوصی میاد با هزینه یک و نیم من به خاطر شرایط مادر پرخطر مجبور کردن قاعم بخوابم زایمان وحشتناکی داشتم سه روز که درد طبیعی کشیدم هیچ کس به فکر نبود اخرم اورژانسی سز شدم هفت روز بعد عمل عفونت شدید بخیه هارو باز کردن سه بار بردن اتاق عمل شستشو دادن روزی سه بارم همین جوری شستشو میدادن که به معنا واقعی مرگ و به چشمم دیدم چند بارم زیر شستشو بیهوش شدم از درد پونزده روز بستری بودم و پسرمو ندیدم بعدش مرخص شدم با کلی شلنگ و کیسه که عفونت میکشید به چی وحشتناکی بعد هفده روز که بخیه هامو کشیدم دوباره عفونت روز از نو روزی از نو اخرم گفتن اتاق عمل بیمارستان عفونی شده واسه همونه و بیمه هم اون سه بار دیگه اتاق عمل و اینارو قبول نکرد و کل هزینم شد بیست و دو ملیون خلاصه که عذابی بود واسه خودش انشاا... که شما زایمان راحتی داشتخمه باشی اما تو رو خدا یه دکتر برو که بیاد خودش نده به دانشجو ببخشید پر حرفی کردم 

و این که اگه توانایی مالیشو داری حتما دکتر خصوصی بگیر که بیاد بالاسرت دکتر فریبا حقی دکتر خوبی هست ب ...

وای خدای من طفلی چقدر سختی کشیدی . بیمارستان قایم که واقعا نمونه هستن!!!!! خیلی ممنون از راهنماییت . اره حتما دکتر خصوصی باید باشه دانشجو ها پدر ادم و در میارن . حالا کلا بنت الهدی بیمارستان خوبی هست یا نه؟ اگه دکتر خصوصی داشته باشی؟ بخیه ها رو هم خود دکتر میزنه یا باز دانشجو ها میزنن؟

بیمارستان دیگه ای رو پیشنهاد نمیدید که همه چیش مرتب باشه؟ دانشجو و اینا نداشته باشه.

وای خدای من طفلی چقدر سختی کشیدی . بیمارستان قایم که واقعا نمونه هستن!!!!! خیلی ممنون از راهنماییت . ...

بنت الهدی خصوصیه

اصلا اموزشی نیست و دانشجو نداره

من بنت الهدی سزارین شدم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2740
بنت الهدی خصوصیه اصلا اموزشی نیست و دانشجو نداره من بنت الهدی سزارین شدم

خیلی ممنون خدا رو شکر. راضی بودین شما؟

خیلی ممنون خدا رو شکر. راضی بودین شما؟

اره من راضی بودم 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊