2733
2734
سلام
دوستان عزیز یه مهد کودک خوب تو شهر بابل می خوام بهم معرفی کنید که تا ساعت 3.5-4 بعد از ظهر بچه رو نگه داره
بچه زیر 2 سالم قبول کنه ترجیحا" نزدیک خیابون شریعتی (شیرینی سرا ) باشه
امیر رضا جون عشقم ..نفسم ....دست مامانو بگیر...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
منم بابلی هستم سلام همشهری مهدکودک پروین فکر کنم توحید 33 باشه خیلی تعریفش شنیدم یه مهدکودک دیگه فکر کنم مهر آیین روبروی بابا کنیک اونم فکر کنم بچه های زیر دو سال نگه میداره
ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺷﯽ ﯾﺎ ﺑﺪ ﺯﺷﺖ ﺑﺎﺷﯽ ﯾﺎ ﺯﯾﺒﺎ ،ﻓﻘﯿﺮ ﺑﺎﺷﯽ ﯾﺎ ﻏﻨﯽ ،ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﺷﯽ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩﺕ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ .ﺑﻪ ﺗﻮ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺣﻖ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﭘﺲ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻧﺒﺎﺵ ﻭ ﻫﻤﺎﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﻭ ﺍﺯ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﻋﻤﺮﺕ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ ﻓﻘﻂ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﻧﮑﻦ ﻣﻬﺮ ﺑﻮﺭﺯﯼ ﻭﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﺎﺷﯽ
سفارش انلاین و تلفنی برنج شالیزارهای فریدونکنار http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=632689&PostID=24755568#24755568
قیمت برنج کیلویی 7000 تومن
ارسال با تیپاکس به سر اسر ایران
برنج درجه یک محلی فریدونکنار خوش عطروبو دانه بلند اعلاء دو غرباله
این نوع برنج علاوه بر داشتن قد مناسب از عطر و طعم مناسب نیز برخوردار است و دارای کیفیت پخت عالی و طعم و عطر خوب می‌باشد و ساعتها پس از پخت خوش خوراک و نرم باقی می‌ماند.
دانه بلند یکدست و بدون شکستگی معطر و خوش طعم مخصوص سفره های ایرانیhttp://www.hamshahrisalam.ir/Home/Pavilion/1/231/1/0
سه چیز از خصلتهای نیک دنیا و آخرت است : از کسی که به تو ستم کرده است گذشت کنی ، به کسی که از تو بریده است به پیوندی و هنگامی که با تو به نادانی رفتار شود ، بردباری کنی . بحارالانوار ، ج 75، ص (173)........(کُلُّ نَفْسٍ ذَائِقَةُ الْمَوْتِ)
2740

پروین  توحید 38

وجهان کودک  انتهای توحید 28

ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺷﯽ ﯾﺎ ﺑﺪ ﺯﺷﺖ ﺑﺎﺷﯽ ﯾﺎ ﺯﯾﺒﺎ ،ﻓﻘﯿﺮ ﺑﺎﺷﯽ ﯾﺎ ﻏﻨﯽ ،ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﺷﯽ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩﺕ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ .ﺑﻪ ﺗﻮ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺣﻖ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﭘﺲ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻧﺒﺎﺵ ﻭ ﻫﻤﺎﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﻭ ﺍﺯ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﻋﻤﺮﺕ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ ﻓﻘﻂ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﻧﮑﻦ ﻣﻬﺮ ﺑﻮﺭﺯﯼ ﻭﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﺎﺷﯽ

متاسفانه مهد كودك پروين در طَي سال گذشته ثبت نام بي رؤيه داشته است بطوريكه در يك كلاس شما شاهد تعداد٢٥ الي ٣٠ كودك مي باشيد كه اين موضوع مبين چند نكته أساسي است ١- فضا اصلا مناسب اين تعداد نيست ٢- تعدادثابت مربي أبدا قادر به كنترل بچه ها نيستند ٣- مسول مهد در مذاكره با شما بعنوان ولي صراحتا از عواقب و هر گونه مسوليت خود را مبري مى داند٤- به هيچ وجه جنبه اموزشي در مهد نمي بينيد٥- مربيان نا لائق و كم سواد و اكثرا مجرد و كم سن و سال در اين مهد مي بينيد٦- و بر حسب إظهار بسيار ي از والدين چون مسول مهد دخترش را جهت تحصيل به كشور انگليس فرستاده جهت تامين هزينه وي هميشه در حال جذب و ثبت نام كودكان جديد مي باشد. ٧- به كررات شما مي توانيد اثار گاز گرفتگي و صدمات بدني را در فرزندانتان مشاهده كنيد كه في الواقع اين نشان از بى توجهي مربيان و مسول مهد نسبت به كودكان است كه حتي پس از مذاكره با انها از شما عذر خواهي هم نمى كنند.

بنابراين از شما والدين محترم تقاضا مي شود حتما در انتخاب مهد كودكانتان تحقيق كنيد و ببينيد ايا مهد استانداردهاي لازم را دارا مي باشد يا خير بدين ترتيب نا اگاهانه فردندانتان را به نا اهلان نسپاريد.