2737
2739
سلام.خواهشا راهنماییم کنید.خیلی نگرانم. من ماه پیش،۱۰ فروردین پریود شدم.و همیشه حدود یک روز نهایت دو روز لکه بینی دارم و بغدش خونریزی شروع میشه.حدود یک هفته هم طول میکشه تا پاک بشم.حالا این ماه،روز ۶ اردیبهشت لک دیدم و روز بعدش هم همینطور.ولی هرچی منتظر شدم دیدم از خونریزی خبری نیست که نیست و فقط در حد خون غلیظ و تیره رنگ متمایل به قهوه ای هست که تو دستشویی میبینم.و از دیروز همین لکه ها هم قطع شده.یعنی تو یک هفته ای که باید خونریزی داشته باشم فقط لکه بینی داشتم. خیلی نگرانم.نکنه حامله باشم؟ما خیلی مواظب بودیم و خیلی بعیده حاملگیم. من یک دختر دو سال و هفت ماهه دارم و اصلا آمادگی بچه دیگه رو ندارم.شرایطشو هم ندارم. بی بی چک هم تا حالا جرأت نکردم بذارم.اگر + باشه میمیرم. کسی بوده مثل من باشه،ولی باردار نباشه؟ ممکنه این لکه بینی ها بخاطر چیزی غیر از بارداری باشه؟
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
عزیزم من مثل شما بودم و باردار بودم! نمیدونم میتونه به خاطر چیز دیگه هم باشه یا نه.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر طلا میترسم
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
2728
وای نی نی شیرین جون واقعا؟ ولی ما که جلوگیری میکردیم. وای خدا
با جلوگیری به صورت طبیعی امکان بارداری که به صفر نمیرسه دوست من. یه قطره کافیه برای شانس بارداری. انشاله که هر چی خیره همون برات پیش بیاد.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
ما اینجا منتظریم برو چک کن بیا! بالاخره که چی باید بزاری دیگه ه ه ه پاشوووووووووووووووووو
آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
شوهرم شب میاد.قراره بخره بیاره.
2740
آخه ما با کاندوم جلوگیری میکنیم. وای خدایا چطور ممکنه؟؟؟؟؟؟/؟
رفتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نی نی شیرین جون شما هم دوره ای که باید پریود میشدی لک دیدی و بعد قطع شد؟ادامه نداشت؟
۶ کاربر و ۷ مهمان یه چیزی بگید. دارم میمیرم از نگرانی
ای بابا......... هیچکس هیچ تجربه ای نداره یعنی؟
خب شما که میگی جلوگیری داشتین اینهمه استرس برای چیه ؟ یکی از دلایل بند اومدنش همین استرسه هاااااا من سال اول ازدواج حدود 40 روز پریم عقب افتاد بدون دلیل همه میگفتن حامله ام اما جلوگیری داشتم اونم طبیعی بعد 40 روز بالاخره پریود شدم یبار دیگه هم یه 5 روزی فقط لک بینی داشتم اما حامله نبودم همیشه هم جلوگیری طبیعی داشتیم
تـــو را بــه رخ تمـــــامــ شــقایقـــــــها میکشـــم و میگویــــم تا *پســـــرمــ* هستـ ـ ـ ـ زندگـــــی باید کـــــرد..
واقعا فاطیماه جون؟ یعنی به جای پریود لک دیدی مثل من؟ یا اینکه بین دو تا پریودت لک دیدی؟
2706