2737
2734
سلام مامانا دخترم تقریبا20 روز دیگه 1سالش تموم میشه6 دندون داره 4-5 روزه سینم رو حسابی گاز گرفته خونم اومده اول یکیش اینجور بود الن اون یکی هم.حالا درد ش که داغونم کرده هیچ شیرم که زیااااااااد بود کم شده بگین چکار کنم بدبختی فقطم با ممه میخابه هلاک خوابم باشه فقط ممه.خشک نان هم دارم نمیخوره خو عادت زیاد نداره اولا میخورد ینی قبل4 ماهگی..چکار کنم سر شیشه مثل سینه مادر هست بخرم؟شیرخشکی ش کنم؟اونوقت چه نوع خشک؟واااای اصن روانی شدم عالی بود دخترم ..نمیدونم چش شد...کمککککککک نبودم میخونم توروخدا ج بهم بدین
خداوندا بر طول عمر پدر و مادرم بیفزا..امین..
وقتی گاز میگیره سریع واکنش نشون بده از خودت دورش کن بفهمه کارش بده بینی اش رو بگیری ول میکنه سینه ات رو نگذار گاز بگیره حالا ذیگه 1سالشه واسه چی شیر خشک بخوره الان باید غذا بخوره شب سیرش کن با غذا بعد با همون شیر خودت میخوابه چند وقت دیگه هم شیر پاستوریزه بده بهش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
والا یکی از دوستان من اینجوری بود آخر مجبور شده بچه 15 ماهه رو از شیر بگیره.
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
یه سر سینه های ژله ایی هست بگیر بزار رو سینت که مکش مستقیم روی سینه نباشه برای زخمت هم کمی از شیر خودت رو هر بار بزار روش تو هوای ازاد سوتی هم نبند که خوب شه
یکی از محبوب ترین عبادت ها ازار نرساندن به دیگران است
2740
ﯾﻪ ﭘﻤﺎﺩﺍﯾﯽ ﻫﺴﺖ ﺩﺍﺭﻭﺧﻮﻧﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﺳﻤﺸﻮ ﯾﺎﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺨﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﺯﺧﻢ ﻧﻮﮎ ﻣﯿﻤﯽ ﻫﺎﺕ ﻣﻨﻢ ﻭﻗﺘﯽ ﭘﺴﺮﻡ ﺩﻧﺪﻭﻥ ﺩﺭﺍﻭﺭﺩ ﺑﯿﭽﺎﺭﻩ ﺷﺪﻡ ﺍﺯﺑﺲ ﮔﺎﺯ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﺯﺧﻢ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﭘﻤﺎﺩ ﺯﺩﻡ ﺧﻮﺏ ﺷﺪ ﺭﻭﻏﻦ ﺯﯾﺘﻮﻥ ﻫﻢ ﺧﻮﺑﻪ
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
2706