2737
2739
آپلود , آپلود عکس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی,آپلود موزیک
خواهرای من! یادتون نره ما زنا اول یه آدمیم با همه ی دلمشغولیای یه آدم، بعدش یه مادر و یه همسر.
مرسی امشب درست کردم و واسه مهمونی خونه جاری جان بردم و جلوی خونواده شوشو پز دوستای نی نی سایتیمو دادم بوس بوس
خواهرای من! یادتون نره ما زنا اول یه آدمیم با همه ی دلمشغولیای یه آدم، بعدش یه مادر و یه همسر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
سلام وندا جون بوس عزیزم .خیلی خوشمزه شده بود .همه خوششون اومده بود شو شو کلی پز داد به مامانش گفت خوش به حالت که همچین عروسی داری . مادر شوهرمم پشت چشمی نازک فرمودن و گفتن دست گلش درد نکنه
تو توستر 50د قیقه و با حرارت 180 درجه سانتی گراد.هه هه قالب کیکمو پیدا نکردم تو قالب ژله پختم
2706