2737
2734
عنوان

طب قرآنی و تغذیه آقای جمشید خدادادی

| مشاهده متن کامل بحث + 120524 بازدید | 88 پست
تنها وسیله ارتباطی با استاد خدادادی در حال حاضر تلفن همراه ایشان به شماره ۰۹۱۲۳۱۷۶۷۹۱ می باشد که شبها بین ساعات ۹:۳۰ تا ۱۰:۳۰ جهت پاسخگویی به سوالات شما عزیزان روشن بوده (بغیر از مواقعی که استاد در مسافرت هستند) و در بقیه ساعات معمولا خاموش می باشد.
تـــو
این روزهــا
برایـم حکم باران را داری..
درست وســط کـویـر،
همون قدر زندگی بخش
همون قدر مــحــال! خدایا سابقمو از این بیشتر نکن: ی پوچ و ی خارج رحمی و 3تا ای یو ای منفی و 1 میکرو منفی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واسه واریکوسل چه کاری غیر از عمل مفیده
من دوبار حامله شدم ولی یه بار خارج رحمی و بار دوم تو ماه دوم سقط شده و به شوشو گفتم باید عمل بشه
زالو درمانی مفیده واسه واریکوسل گرید دو ؟ روغن کنجد و روغن زیتون هم شنیدم که خوبن
خدا جونم کاش صلاح تو و آرزوی من یکی باشه
2728
من دوباررژیم پاکسازی روگرفتم یکیش حدود7سال پیش که 15کیلوکم کردم،آلرژی بهاره ام خیلی خوب شد(عطسه)fshمیزون شد
امسال هم قبل عیدگرفتم بعدزایمانم میخواستم بارژیم مناسب کم کنم خداروشکر کم شدوزنم ولک های زیادی که داشتم بعدبارداری کم شدوپوستم شاداب
خدایامتشکرم ودوست دارم
سلام به حسنای عزیز نمیدونم که این تایپیکو میخونی یانه ولی من یک سوال داشتم برای مشکلم . مشکل من اینه که خیلی خیلی ببخشید اسهال میشم تقریباهرچی که میخورم همین حالتی است .لطفا اگه برای درمون اون چیزی هست بهم بگین ودریغ نکنید خیلی ممنون
2740
سلام حسنا جان برای درمان کیست آندومتریوز میتونی منو راهنمایی کنی روش آقای جمشید خدادادی برای درمان چه هست و کدام کتاب ایشون رو باید مطالعه کنم در این مورد ؟ خیلی لطف میکنید اگر پاسخ کامل بدید .
حسنا جون من چهر ساله ازدواج کردم یکسال اقدام کردم باردار نشدم دکتر زنان گفت کیست داری و تنگی دهانه رحم چیکار کنم و صورتم خیلی جوش میزنه و لک اورده چیکار کنم بچه ندارم برام دعا کنین ممنونم برا جوش و لک چیکار کنم و برا لاغر شدن هم بگین شکمم بزرگ شده ممنونم
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
2706