2733
2734

اره من افسردگی داشتم. الان بچم ۸ ماهشه ولی هنوزم حالم زیاد خوب نیست. اما دوستم گفت نرو دکتر قرصایی که بهت میده حالتو بدتر میکنه

بیشتر نصفه شبا حالم بده و الکی اشک میریزم

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2731
من.دکتر نرفتم ب مرور خوب شدم...عزیزم همه این سختیا موقتیه..سعی کن ی مدتی بچه بزاری پیش مادربزرگا وبر ...

آخه کسی را ندارم بچه را پیشش بزارم خانوادم ازم دورن.خیلی وقتها تو خودم میرم الکی گریه میکنم حوصله بچع را ندارم بیشتر اوقات دلمم براش میسوزه ک اینقدر زود بی حوصله میشم.من قبلا خیلی بگو بخند بودم اما الان خیلی منزوی شدم رفتم دکتر بهم آسنترا داده میگه شش ماه تا یک سال باید بخوری افسردگی گرفتی اما میترسم نمیدونم چیکار کنم

وای من خیلی داغون شدم حالا نمیدونم چون دست تنها بودم یا اینکه کلا چون زودرنجم .بچمده ماهشه روز به رو ...

اخی عزیزم

منم همینجور بودم

دست تنها

رفتم مشاوره

بهم قرص آرامبخش یا به قول خودم قرص بیخیالی داد

به طوری که اگر فحش بهم میدادن یه لبخند میزدم و رد میشدم

بچه هم شیر خودمو میخورد

اوایل دارو ها رو نخوردم گفتم شاید شیره بچه میدم بد باشه

ولی به چند تا دکتر نشون دادم‌گفتن که دوزش پایینه و تو شیر حل نمیشه

خوردم

عااااالی بود

وای من خیلی داغون شدم حالا نمیدونم چون دست تنها بودم یا اینکه کلا چون زودرنجم .بچمده ماهشه روز به رو ...

عزیزم افسردگی بعد از زایمان طی یکی دوماه اول در حالت نرمال خوب میشه خودش ولی شما پسرتون ده ماهش شده و هنوز ‌ خوب نشدید حتما به یه روانپزشک سر بزنید

منم بعد از هر دو تا زایمانم افسردگیم خوب نمیشد مجبور میشدم برم دکتر بعدش حالم خوب خوب میشد

خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
آخه کسی را ندارم بچه را پیشش بزارم خانوادم ازم دورن.خیلی وقتها تو خودم میرم الکی گریه میکنم حوصله بچ ...

منم عین شما

غریب بودم

کسی نداشتم

بعصی شبا تا صبح بچه شیر میخورد و بد آرومی....

وقتی صبح میشد از ته قلبم آرزو میکردم یکی پیدا بشه فقط نیم ساعت بچه رو نگه داره من چشمم ببندم خواب برم

یهو اضطراب میگیرم تپش قلب میگیرم دلم میخواد ی خواب راحت داشته باشم همش با استرس میخوابم  ک ی وقت تو خواب بچم تکون نخوره و بره سرش و جایی بزنه.چون چهاردست و پا میره و خیلی هم شیطونه

منم الان بچم ۲ ماهو نیمشه واقعااا عصبی شدم 

کلمه اول میخوام دعوا کنم 

دائم گریه میکنم 

البته من بسیاااار بارداری سختیو داشتم ۹ ماه خوابیده بودم 

واقعاااا زیر فشارم 

شوهرم دائم ماموریت میره 

رابطمون فقط در حدیه ک اونو ارضا میکنم و خیلیییم کم شده 

شوهرم جدا میخوابه 

من فکر میکنم همه تقصیرا گردن شوهرمه😭😭😭

2706