2737
2739
عنوان

زبان کودک دانستن ...

13364 بازدید | 15 پست
کلاس بارداری که می رفتم تکه هایی از فیلم زبان کودک دانستن رو نشون داد ... انقدر برام موضوع جذاب بود که فیلم اصلی رو تهیه کردم .. برای تهیه فیلم می تونین به سروش سیما مراجعه کنین و اسم فیلم و تاریخ نشون دادن اون رو بگین تا براتون یه نسخه تهیه کنن ..
اسم فیلم : زبان کودک دانستن و زمان پخش برنامه 2 فروردین 89 از کانال دو ...

موضوع فیلم درباره اینه که همه نوزادها .. بدون توجه به نژاد از یک سری اوای مشخص برای بیان کردن خواسته هاشون استفاده می کنن ... توی فیلم هر کدوم از این اوا ها رو با مثال های مختلف نشون می ده و درباره تکنیک های رفع مشکل هم صحبت می کنه ...

برای اینکه منظورم رو بهتر بفهمید ... 5 اوایی که توی برنامه نشون میده رو براتون می نویسم ... چون ممکنه کسی به فیلم دسترسی نداشته باشه ..

آوای اول : نِه Neh

این کلمه به معنی " من گرسنه هستم " ... است

اوای دوم : آو Qwh

این کلمه به معنی : من خسته هستم "... است

آوای سوم : اِه Eh
این کلمه به معنی : " باد گلویم را بگیر " .. است

آوای چهارم : ایر Eairh
این کلمه به معنی " درد و نفخ در ناحیه شکم" ... است

آوای پنجم : هِه Heh
این کلمه به معنی " ناراحتی در وضعیت .. از قبیل خیس بودن ..سرما و گرما " .. است ...

امیدوارم که فیلم رو تهیه کنین و از اون بهره لازم رو ببرین .. مخصوصا برای مادرهایی که اولین نوزاد رو قراره بدنیا بیارن ... این فیلم کمک بزرگی خواهد بود برای دانستن نیاز کودکشان و تکنیک های رفع مشکل
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
2706