2737
2734
عنوان

شیر شب ، روش شیر- بغل. شیر - بغل

1138 بازدید | 17 پست
دوستان من یه دختر هفت ماهه دارم که شبها تا صبح ده دفه بیدار میشد. با یه مشاور مشورت کردم . گفت اول اینکه زیر سینه نخابه. دوم اینکه از شیوه شیر-بغل استفاده کن. یعنی یکی در میون هر وقت بیدار شد یه بار بهش شیر بده یه بار فقط بغلش کن. با این روش نی نی من الان شبها سه بار بیدار میشه. البته بهتره تو این سن دیگه شیر شبش قطع شه ولی نینی من چون رفلاکس داره ترجیح میدم هنوز شبها شیر بخوره.
گفتم باهتون درمیون بزارم شاید به دردتون خورد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
مرسی از اینکه تجربتونو share کردید میرم امتحان کنم .....امیدوارم جواب بده چون سخخخخخخت درگیریم
ضمن اینکه دکتر پسرم گفته شیردهی شبانه از یک سالگی به بعد باید قطع بشه و نه قبلش
چند تا دکتر دیگه هم تائید کردن
خوبه دخترت همکاری کرده باهات.دختر من اگر شیر نمی دادم زمین و اسمون رو به هم می ریخت.هرچی مقاومت میکردم فایده نداشت.شبی ده بار شیر میخورد تا وقتی از شیر گرفتمش
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
باید صبور باشیم
منم الان پسرم شونزده ماهشه شبا خیلی بیدار میشه چند شبه بیدار میشه اب میدمو بغل و اونم یه بار میخوابه دوبار گریه میکنه
صبح زودم بیدار میشه صبحانه میدم بهش میخوابه
خلاصه نتیجه میشه گرفت اما طول میکشه
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
2706