2737
2739
عنوان

باورم نمیشه اینکارو کرد

318 بازدید | 16 پست

با یکی از دوستام سه ساله قهرم...حق با اون بود....

دیشب بهش پیام دادم تو اینستا و ازش معذرت خواهی کردم و گفتم کارام از روی بچگیم بوده منو ببخش و کلی چیزای خوب براش نوشتم....بعد چند ساعت دیدم بدون هیچ جوابی بلاکم کرده

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چه کینه ای....

وقتی تو به اشتباهات پی بردی و معذرت خواستی دیگه مشکلش چی بوده پس...حتی اگه نیاز به فکر کردن داشت نباید بلاکت میکرد

میتونست جوابتو نده فعلا 

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)
ولی اینجوری سریع باید بلاک کنه

من بودم دیگه هرگز سمتش نمی رفتم چون این کارش خیلی اشتباه بود

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)
2740

بعد سه سال تازه معذرت خواهی کردی؟

چی کارش کرده بودی که انقدر کینه کرده؟

به نظر من کار درستی کردی از کارت پشیمون نباش ولی اینکه احساس بدی داری بهت حق میدم بهتر بود واکنش درست تری نشون میداد

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

هیچ کاری نکن خوشحال باش که همچین شجاعتی داشتی ... دیگه هم به اون بنده خدا فکر نکن چون تو نمیدونی اون تو چه اوضاع روحی بوده شاید اگه حالش خوب بود میبخشیدت ... 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

دیگه بعد سه سال اون معلوم نیست تو چه شرایط و موقعیتی بوده ناراحت نباش تو هدفت ی چیز دیگه بوده سعی کن درکش کنی چون آدما لحظه به لحظه حالشون عوض میشه اونکه دیگه سه سال گذشته 

زندگی زیباست ...
2706