2733
2739
عنوان

میشه کمکم کنین...بخیه هام باز شدن

1439 بازدید | 7 پست
الآن ده روز دخترم بدنیا اومده دکتر گفت تو تشت آب بتادین نشین منم نشستم پریروز دیدم بخیه ها انگار بازن رفتم دکتر گفت خیلی عفونت داره حالا با بتادین خوب بشور وبعد 20 مین سشوار بگیر دارم از غصه دق میکنم همش گریم میگیره تو دستشویی هی فشارم میفته بتادین میزنم از اونورم سینه هام زخم شدن میمیرمو زنده میشم با هر مکیدن دخترم حالا با این بخیه ها چکار کنم؟دکتر باز بخیه میکنه؟ نکنه همینجوری زشت جوش بخوره؟شل بمونه!
طبیعی بودی؟ نترس باز نمیشه. بهشون برس. پماد آلفا نداد؟ ترمیم کننده س.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
آرام جون من سایتی روعضوم که سوالای پزشکیمواونجامیپرسم پزشکاش متخصص وفوق تخصص نوزادان وکودکان وزنان وزایمان هستن خواستیددرخواست دوستی بدیدواستون بفرستم
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
منم 20 اسفند زایمان داشتم سز بودم نوک سینه ی منم زخم شده بود خیلی درد داشت بعد از هر شیر دهی نوک سینه هامو با آب خالی میشستم و کپسول وینامین ای میزدم خیلی موثر بود لازم هم نیست قبل از شیردهی بشوریش
صدای خنده ی خدا را میشنوی؟هنگامیکه به آرزوهایی که تو آنها را محال می پنداری میخندد؟
2740