2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به خاطر تفاهم نیست عزیزم....علت مختلف داره ..زیر ۲۰ سال استقلال نداره ..پشتوانه مالی نداره...و اکثر خانواده های زیر ۱۸ سال برای از سر باز کردن دختر رو شوهر میدن ..بعدش دیگه پشتوانه خانواه  و حمایت خانواده رو  ندارن 

خب گلم بالای ۳۰ سال عقلش کجا و ۲۰ ساله کجا

ادم هر سال که از عمرش میگدره نظرا و نیازا و انتظاراتش و .. تغییر میکنه

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

ب خاطر اینکه مجبورن بسازن و بسوزن 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))

به نظر من كسايي كه دخترشونو زير ٢٠ شوهر ميدن اصولا اجازه طلاق هم به دختر نميدن 

از طرفي اون دخترم درس درست حسابي نخونده شاغلم نيس ميگه ميسوزمو ميسازم 

از طلاق و بعدش ميترسه

ی فرضیه دیگه هم هس دختری ک زیر ۲۰ازدواج میکنه ن درسی خونده ن کاری داره میترسه طلاق نمگیره

بعدشم این امارو زیاد جدی نگیر مث امر تورم و بیکاریه

زمستان است دیگر...دل زمین به برف گرم است دل من به تو💕💕💕
2706