2737
2734

من می خوام پسرم رو بذارم مهد ولی نمی دونم دور و بر پونک چه مهد هایی مناسبترن . نارنجی رو دیدم بد نبود ولی نمی دونم بر خورد مربیاش با بچه ها چه طوره ؟
من نارنجی رو دیدم زیاد خوشم نیومد .وقتی من رفتم یه سری از بچه ها داشتن نهار میخوردن وقتی دو سه تاشون خواستن برن دستشویی مربی عصبانی شد گفت نه وباید صبر کنید .خیلی هم موقع غذا خوردن دیسیپلین برخورد میکردن .کیفیت غذا هم خوب نبود .چون خودم دیدم میگم .من بردم دخترمو کیمیا .تو جنت اباد البته شلوغه چون 3 ستاره است ولی بد نیست .من دخترم یکسالشه ولی برای بچه های بزرگتر خیلی بهتره .برنامه های خوبی هم دارن .
سمت اشرفی اصفهانی و این طرفها جایی خوب میشناسین؟من شاغل نیستم ولی پسرم خیلی شلوغه.بعضی ها میگن حتی اگر شاغل هم نیستین بچه تون رو بذارین مهد که بره تو اجتماع.پسر من 19 ماهشه.به نظرتون بذارم مهد؟؟؟
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ممنونم که جواب دادین .... آزی جون پسر من 2 سالشه . منم وقتی رفتم همه ی درهای ورودی باز بود ...نمی دونم تمیز کاری می کردن یا چی ....یکی از خدمه هم گفت چه سوزی میاد .... دو هفته پیش من رفتم . اون وقت یه دختر بچه 5 ساله زرتی شلوار و شو رتش رو تا زانو پایین کشید و اومد گفت جیش دارم . یکی از مربی ها گفت صبر کن فلانی بیاد و رفت ... چند دقیقه دختر بچه جلو در دستشویی اون مدلی ایستاده بود . یکیشون نگفت بچه جان بکش بالا فعلن . یا کمک کنن بچه بره دستشویی
2728