2733
2739

مانترا جان چند وقته درخواست دوستی دادم جواب ندادی 

من بعد از کورتاژ باقی مانده دارم و یادمه شما با پریودی باقی مانده بعد از سقطت رو دفع کردی 

میشه بیای و راهنماییم کنی

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چه جوری تگ کنم؟ رو اسمش کلیک کنم؟

اول يدونه از اينا @ بذار بعد اسم كاربر رو بنويس بدون فاصله 

اينطوري 

@مانترا3   خودش بهت گزينه اسم كاربرا رو ميده 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2738

سلام عزیزم باشه حتما😘😘

الهه برفی جان نظر لطفته خانم😘😘

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

@مانترا3   عزیزم من یه سوال در مورد انتی تی پی او دارم که بچه ها گفتن از شما بپرسم، میشه لطف کنی جوابمو بدی

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!
@مانترا3   عزیزم من یه سوال در مورد انتی تی پی او دارم که بچه ها گفتن از شما بپرسم، میشه لطف ک ...

بپرس عزیزم اگه بدونم حتما کمک میکنم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
بپرس عزیزم اگه بدونم حتما کمک میکنم

ممنون عزیزم🌹

راستش من این ماه قراره انتقال انجام بدم، قبلا آزمایش تیروئید انجام داده بودم ولی برای اطمینان مجدد انجام دادم که متوجه شدم آنتی تی پی او بالاتر از حد نرماله آزمایشگاه هست، رنج آزمایشگاه از یک تا ۱۶ هست و آزمایش من پنجاه!، میخواستم ببینم ممکنه برای انتقالم مشکلی بوجود بیاد؟ خیلی نگرانم، رفتم دکتر بهم لووتروکسین داد.

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!
ممنون عزیزم🌹 راستش من این ماه قراره انتقال انجام بدم، قبلا آزمایش تیروئید انجام داده بودم ولی برای ...

@مانترا3   عزیزم میشه اگر اطلاع داری راهنماییم کنی، سوالمو بالا فرستادم؟

2706