2737
2734

ما پارسال عملش کردیم اما ۳ ماه بعد همه علائمش برگشت ی دکتر گفت خوب عمل نشده یکی دیگه گفت چون آلرژیک بوده دوباره دراومده

کسی تجربه ای داره

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1270692&PageNumber=1 ایده های ناب و جالب برای شب یلدا

دختر من الان سه ماهه خروپف ميكنه و صداش تو دماغي شده ميبرم دكتر ميگه عاديه اما همش آبريزش داره من آلمانم انگار اينجا اعتقادي به لوزه ندارن

آدرس جدید بهشت:فضای یک وجبی بین بازوان دخترم!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه خروپف ميكنه كه بده به نظرم دوباره عكس بگيريد و ببريد پيش دكتر

اصلا عكس نگرفتيم البته خروپف شديد نيستا ولي معاينه ميكنه ميگه چيزي نيست 

منم دخترم هم لوزه سومش رو عمل کرد هم گوشش رو وی تی گذاشت دکتر گفت ممکنه برگرده،البته گفت با معاینه ...

يعني ببرم دخترمو عكس بندازه تو اين ماه همش سرماخورده بوده ديروز تا شب صد تا عطسه زد آبريزش داشت اما امروز خوبه

2740

بچه ها لوزه رو حكيم خيرانديش ميگه با روغن زيتون و نمك زير گلوشونو چرب كنيددرمان ميشه من شروع كردم ببينم تاثير داره احساس ميكنم بهتر ميشه

دكتر بچه من گفت اگه به جز موارد سرماخوردگي مواقع عادي خروپف يا با دهن باز خوابيد بايد عكس گرفته شه&n ...

كلا دخترم سه ماهه اينجوري شد پنج سال و نيمشه قبلا اصلا اينجوري نبود صداش تو دماغي شده خروپف هم داره دهانشم بازه شب

دختر من الان سه ماهه خروپف ميكنه و صداش تو دماغي شده ميبرم دكتر ميگه عاديه اما همش آبريزش داره من آل ...

سلام دخترتون خروپفش بهتر شده یا عمل کردین یا دارو دادین؟ منم بچم همین علایمو داره چیکارکنم