2733
2739
عنوان

کسی هست،اگه حرف نزنم می ترکم از غصه

3678 بازدید | 244 پست
نمی خوام بگم زندگی بدی دارم اما خیلی خسته شدم یعنی کم اوردم نیاز دارم یکی راهنماییم کنه
از دی که گذشت هرچه گویی خوش نیست ،
خوش باش و زدی مگو که امروز خوش است
نمیدونم از کجا بگم واقعا موندم من مقصرم یا نه از اینکه همسرم از وقتی میاد خونه سرش تو گوشیشه مدام در حال چت کردن تو گروه های مختلفه تو هیچ مهمونی نمی یاد با داداشم مشکل داره
امشب مهمونی خونه داییم دعوت بودیم طبق معمول نیومد ومن مجبور شدم باز دروغ بگم اینکه ظاهرش با باطنش فرق داره جلوی دیگران خودشو خوب نشون میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان اریا مشکل اینجاست تا کم میاره پای خانواده منو وسط میکشه چندروز پیش با ماشن تصادف کردم فقط یکم رنگش رفته حالا امروز از ظهر اومده با من سر سنگینه اونوقت تو بحث تصادف پای خانواده منو می کشه وسط
2728
میگه تو فقط به خانوادهات اهمیت میدی در حالیکه من زیاد رفت و امد نمی کنم نرگس جون یه مدت همین کارو کردم هی الکی بهونه اوردم اونوقت طوری وانمود می کرد که همه فکر می کردن من مشکل دارم
2740
مامان اریا شوهرم گاهی جلو زبون شو نمیتونه بگیره چند بار هم پیش اومده اما اخرین باریه حرفی ه مامانم زد داداشم هم قاطی کرد زنگ زد بهش فحش داد
عزیزم خوب نیاددددددددددددددددددددددد برو به شادیت برس شما هم خونه فامیل اون نرو!!! جای اون شما سرو سنگین باش ماشین ماله ضربه و تصادفه بهش بگو خوب بود سلامتیم به خطر افتاده بود جای ماشین؟؟؟ در ضمن مگه ماشین فقط مال ایشونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس حق و حقوق شما چی میشه؟؟ زندگیه مشترک تو چی اشتراک هست فقط تو تخت خواب؟؟؟
تصور کنید اگر قرار بود هر کس به اندازه دانش خود حرف بزند چه سکوتی بر دنیا حاکم می‌شد. (ناپلئون بناپارت)
ما خانواده هی هستیم که خیلی بهم احترام میذاریم مقصر اول همسرم بود که خیلی بد با مامانم حرف زد اونم سر موضوعی که هیچ ربطی به مامانم نداشت داداشم هم خیلی بد بهش فحش داد
شیرین جون همه درد من همینه همه جا باهاش راه اومدم به خاطر خودخواهیش من از کارم زدم خانواده ام خیلی کمک مون کردن
2706