2737
2734
اکر میدونید کمکم کنید لطفا
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اره منظورم الکل صنعتی هست یکی از بستکانم اکرن٣٨ سالش هست خورده و الان ٣ ماه کوره اعصابم خیلی داغونه میخوام اکر راهی باشه کمکش کنم
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد
من پدر و مادرم پرستارن. پدرم مدیر داخلی بود دسترسیش به الکل سفید راحت بود. یادمه بچه که بودیم و اون زمونا آب شنگولی به این راحتی ها پیدا نمیشد بابا تو الکل سفید آلبالو تازه میریخت و میذاشت بمونه. بعد از چند روز نوش جان میکردن. هههههه
ملتی که کتاب نمیخواند.....
باید تمام تاریخ را تجربه کند ...
2740
من از پدرم میپرسم برات بارسین جون. ولی فکر میکنم درمان نداره. چون الکل صنعتی یا الکل چوب بسیار خطرناک و کشندس
ملتی که کتاب نمیخواند.....
باید تمام تاریخ را تجربه کند ...
دکترا همون روز اول که دیدن کفتن سفیده جشماش بخاطر الکل زیاد بخته شده و هیج کاری نمیشه کرد
ولی من جند وقت بیش شنیدم حتی کسانی که نابینای مادرزادی هم هستند جدیدن روشی امده که میتونن ببینن البته نه تو ایران�
در مورد درمانش چیزی نمیدونم.
اما الکل سفید یا اتانول کور نمیکنه.
الکل متانول کور میکنه.

بهترین درمان اینه که همینکه متوجه شدید متانول مصرف کردید سریع مقداری اتانول بنوشید.
برای سلامتی همه نی نی ها یه صلوات بفرست
در مورد الکل سفید چیزی نمیدونم اما اینو میدونم که الکلی که از کشمش دست میاد اگه کشمش با دمش باشه و در فرآیند عرق گیری دم چوب مانندش ازش جدا نشده باشه صد در صد کور میکنه. شاید عرق خوردن و عرقش جنس خوب نبوده و کور شده.
2706