2733
2734
عنوان

گرسنگی و ضعف شدید در دوران بارداری حالم خیلی خرابه بچه ها کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 209416 بازدید | 96 پست
منم هفته 9 هستم از وقتی بادار دم و نمی دونستم ضعف وحشتناکی داشتم احساس سرگیجه و افتادن دارم غذا هم میخورم ولی حالم خیلی بده البته دکتر گفت یکی از علتاش دوقلو بودنه ولی من نباید اینقدر وزن زیاد کنم اگه نه تا آخرش میترکم فقط نمیدونم با این ضعف چکارکنم سرکارم میرم نمیتونم خیلی خودمو با میوه و سبزیجات سرگرم کنم موقتی
Lilypie Third Birthday tickers
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من هفته 11 بارداری هستم از هفته ششم به بعد حالت تهوع من شروع شد ، حتی یک لحظه هم قطع نشده ولی بیشتر حالتشو دارم فقط 6 یا 7 بار حالم واقعا به هم خورده دیگه کم آوردم هم گشنه ام حالت تهوع دارم هم سیرم دلم هیچی نمی خواد خیلی بی اشتها شدم در حالی که قبلا آدم خوش خوراکی بودم و همه چی دوست داشتم همش می گم کاش مثل این فیلم ها که خانم ها دلشون یه چیزی می خواد و با هوس و اشتها می خورن منم دلم چیزی رو هوس کنه با اشتها بخورم البته با لب و لوچه آویزون سعی می کنم همه چی بخورم ولی کم موقع بارداری 62 کیلو بودم الان شدم 58 کیلو دکتر می گه اشکال نداره اگر بعد از 3 ماه خوب نشدی یه کاریش می کنیم من دلم می خواد یه غذایی که دوست دارم بخورم و لذت ببرم از خوردنم
2728
سلام چه خوب شدبه اینجاسرزدم.من هفته هشته بارداریم.خیلی گشنه ام میشه بجزدلضعفه خداروشکرمشکل دیگه ایی ندارم.ولی گشنگی اعصاب برام نزاشته.حتی بعدخوردن غذای کامل هم احساس سیری ندارم.چه برسه به یه لقمه یامیوه و....حالاکه اومدم حالاکه اومدم اینجامیبینم که تنهانیستم.😂😂😂
وای منم خیلی حالم بده دقیقا دو ساعت به دوساعت باید غذا بخورم شب تا صبح حدودا ٤-٥بار بیدار میشم از ضععععععععف شدیییییید اما دلم غذا نمیخواد متنفرم از غذا تهوع هم دارم شدید موندم چکار کنم هر چی میخورم نمیدونم کجا میره انگار بچه تو معده من رفته مستقیم همه غذاهارو میخوره 😭😭😭😭😭😭😭 کارم شده گریه خیلی حاله بدیه
👼🏼 دنیای من بزودی رنگ دیگری خواهد گرفت 👼🏼 🙏الهی آمین 🙏 خدایا شکرت ک صدامو شنیدی و نی نی مو از آسمون ها فرستادی تو وجودم🙏👼🏼🙏
2738

منم همین حالتارو داشتم تا این ک دکترم ویتامین ب۶ نوشت و قرص رانیتیدین داد الان خیلی بهترم

اما من حالم خیلیییی بد بود جوری ک تو سه ماه اول ۳ کیلو وزنم کم شد روزی ۸ بار هم بالا میاوردم

دیگ دکتر گفت ابنجوری پیش بری به خودت اسیب میزنی گفت رانیتیدین کاری نکرد امپرازول بخور  

سلام به همه ی تازه مامانا ، بیاین برا هم دعا کنیم، تا ان‌شاءالله با گذشتن این روزها.سختی ها  و شیرینی های  به یاد موندی این روز و شب های قشنگ رو با آرامش کنار کوچولوهامون حس کنیم و در آخر شاکر خدا باشیم،الحمدالله این حالات تا حد زیادی طبیعی و مشترکه و جای نگرانی نیست

سلام من هفته نهم بارداریم.هرچیزی می‌خورم ترش می‌کنم و بالا میارم.میل به غذا اصلا ندارم ولی وقتی بالا میارم ضعف شدید می‌کنم و بازم که یه چیزی می‌خورم بالا میارم.چیکار کنم؟دو کیلو کاهش وزن داشتم.دیگه دارم کلافه میشم

سلام بچه ها من نمیدونم هفته چندمم ،هفته رو چجوری باید حساب کرد من دقیقا از 12 شهریور باردار شدم که ز ...

شما که میدونی دقیقا چه موقع باردار شدی، بارداری ت از همون موقع حساب میشه... ولی چون معمولا نمیدونن که چه زمانی باردار شدن(به دلیل ندونستن تاریخ رابطه یا تخمک گذاری یا دفعات متعدد رابطه یا ...) از اولین روز بعد از آخرین پریود حساب می کنند. بعد که سن بارداری شون بیشتر شد، سونوگرافی سن دقیق تر بارداری رو تخمین میزنه     

خدایا... ما رو ببخش که قدر هر قطره بارونت رو نمیدونیم، و بابت این بارش های گاه به گاه که ما لایق ش نیستیم، آنچنان که شایسته ی توست، از تو تشکر نمیکنیم...
2706