2737
2734
عنوان

علت بوی نامطبوع تهران

361 بازدید | 9 پست

🔻«منشاء بوی نامطبوع تهران ایستگاه متروی ملت است» نماینده مردم تهران در مجلس: فرماندار تهران در گزارشی اعلام کرد منشاء این بو ایستگاه متروی ملت است. کمیته‌های ویژه‌ای از شرکت آب و فاضلاب تهران، شرکت گاز و سازمان آتش نشانی برای بررسی علت پخش این بوی نامطبوع در این ایستگاه حضور دارند. ایستگاه ملت، حوالی بازار تهران است. 

اون‌موقع که گوشت و‌ مرغ رو گرون کردین و مردم رفتن سمت لوبیا و عدس باید فکر این‌روزا رو می‌کردین ☺

🌹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
آخرین خواسته ت قبل ترکیدن چیه؟

اینکه نترکوننش😂😂😂😂😂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2740

برای خریدن بهترین چیلر و داکت اسپلیت با بهترین قیمت یا مقایسه انواع داکت اسپلیت به سایت آرتانسیم تولید کننده انواع داکت اسپلیت چیلر فن کویل سر بزنید.

همچنین شما میتونید از مشاروه رایگان قبل از خرید استفاده کنید.