2733
2734
عنوان

دوستان گل آذری لطفا جواب بدید...

2170 بازدید | 7 پست
سلام.آهنگ جدیدی منصور رو حتما شنیدید.. فکر می کنم قره باغ هست که به زبان آذریه. من و دخترم عاشق این آهنگیم. خیلی خیلی دوست دارم بدونم معنی ترانه اش چیه؟ اگه ممکنه دوستانی که آذری بلدن یه ترجمه کوچولو بکنن. پیشاپیش ممنون
سلام . آهنگ منصور معنی بخصوصی نداره. ترکیب 2 تا آهنگ معروف قدیمی آذری هست. bari bakh به معنی به اینجا نگاه کن هست. تیکه ی دوم آهنگش هم که می گه سکینه دایی قیزی نای نای منظورش به دختر دایی سکینه است که در مورد رقص اونه مثلا تو یه تیکه اش می گه رقاص باید مثل تو برقصه یا می گه برقص که من قربونت برم. از این جور حرف ها.
پنجره دن داش گلیر آی بری باخ بری باخ خمار گوز دن یاش گلیر آی بری باخ بری باخ ( معنی اش : از توی پنجره سنگ میاد اینجا رو نگاه کن ، از چشم خمار اشک میاد اینجا رو نگاه کن)
سنی منه ورسلر آی بری باخ بری باخ الله ها دا خوش گلیر آی بری باخ بری باخ (معنی اش: اگه تو رو به من بدن خدا هم از وصال ما خشنود می شه)
اغلانی یول دا ایلر آی بری باخ بری باخ قیزین شیرین دیللری آی بری باخ بری باخ (معنی: سخنان شیرین دختر ، پسر رو از راه به در می کنه) و ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740