2737
2734

سلام. این اولین تاپیک منه.

دوبار اقدام داشتم دوبارشم همون اول منجر به بارداری شد ولی اولی در شش هفته قبل از تشکیل قلب خودبه خود سقط شد. دومی قلب تشکیل شد و همه چی خوب پیش رفت و هفته دوازده که برای غربالگری رفتم متوجه شدم قلبش تا 7 هفته و 4 روز زده و متوقف شده که دکتر گفت لابد به خاطر هوای الوده است. در مورد شوک روحیش چیزی نمینویسم.

در هر دو بار دکترم خیلی خوشبینو اسون نگر بود و گقت بعد از سه بار سقط میشه سقط مکرر و ازمایش مینویسن. این سری نمیخوام دوباره تجربه ام تکرار شه برای اقدام چه دکتری رو پیشنهاد میدین؟ کدوم بیمارستان برم برای رفع مشکل مجدد؟ چه ازمایشایی درخواست بدم؟ طب سنتی رو پیشنهاد میدین؟ 

دخترک و پسرکم تمام دارایی من    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

عزيزم دكترت درست گفته تا سه بار طبيعيه

مشكلات سقط شما به نظر من از ضعف بدني خودت و شوهرت ميتونه باشه

پس نرو دنبال اين قرص هاي شيميايي و خودتو شوهرتو خوب تقويت كن 

تا سه ماه شير موز و كنجد و دارچين و سياه دانه و... بعدش اقدام كن

انشاءالله كه ديگه برات تكرار نميشه

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

برو مرکز سقط های مکرر فکر کنم تو قلهکه اونجا کمکت میکنن بگو که نمیخوام این یکی بارداریم منجر به سقط بشه .اگه دسترسی نداری برو تو شهر خودتون پیش یه دکتر خوب .

میشه برای شادی روح پدرم وتعجیل در ظهور امام زمان سه تاصلوات بفرستین .اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
من میگم دکترو عوض کن من مورد دومتو ی بار تجربه کردم دکترمو عوض کردم الان 8 ماهه باردارم  میرم ...

بله میخوام دکترمو عوض کنم. تهرانم. شماره و ادرس دکترتونو لطف میکنید؟ شمام مشکل منو داشتین؟ برای سقط مکرر چی بهتون گفتن؟ چه روالی رو طی کردین؟

2740
اگه تهران هستید برید حنطوش زاده

تو همین سایت کلی تاپیک خوندم که چقدر معطل میکنن. چقدر پولکی ان یا .... بنابر این نظر مثبتی بهشون ندارم. ترجیح میدم از باتجربه و گم نام استفاده کنم

برو مرکز سقط های مکرر فکر کنم تو قلهکه اونجا کمکت میکنن بگو که نمیخوام این یکی بارداریم منجر به سقط ...

چرا نزدیکه. اسمش همینه؟ سقط مکرر قلهک؟ سرچ میکنم

عزيزم دكترت درست گفته تا سه بار طبيعيه مشكلات سقط شما به نظر من از ضعف بدني خودت و شوهرت ميتونه باش ...

دارم همین تقویتیا رو استفاده میکنم. ولی میترسم بازم تکرار شه. نمیتونم اینطوری خوشبین باشم. میخوام درست پیش برم . این دوبار روحمو ازار داده اگر خدای نکرده دوباره پیش بیاد دیگه چیزی ازم نمیمونه

چرا نزدیکه. اسمش همینه؟ سقط مکرر قلهک؟ سرچ میکنم

اره فکر کنم اسمش همینه مرکز سقط های مکرر .قلهک .

میشه برای شادی روح پدرم وتعجیل در ظهور امام زمان سه تاصلوات بفرستین .اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
تو همین سایت کلی تاپیک خوندم که چقدر معطل میکنن. چقدر پولکی ان یا .... بنابر این نظر مثبتی بهشون ندا ...

نه اینطوری ام نیس.من تحت نظر دکتر حنطوش زاده هستم.واقعا دکتر خوب و مجربی هستن و در عین حال ی انسان کامل

خیلی از آزمایشها و خودشون معرفی میکنند ب آزمایشگاه و در مقایسه با آزمایشهایی دکترهای دیگه دهها درصد اختلاف داره

خلاصه چ ایشون چ دکتر دیگه سعی کنید در ی مرکز مجهز مث تهران تحت بررسی قرار بگیرید

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
تهرانم. شماره و ادرس لطف میکنید؟ تو این زمینه کسی تجربه اش کرده یا دکتر زنان معمولیه؟

من مریض دکتر نصرم،توی مطب میرم با خانوما حرف میزنم خیلی از این موردها بوده که درمان شدن.بازم شما بیشتر تحقیق کن

2706