2733
2739
عنوان

سوال در مورد بعد از سزارین

1197 بازدید | 7 پست
میخواستم بپرسم بعد از عمل سزارین شما چیزی شبیه تکون بچه تو شکمتون حس می کنید من وقتی پهلو به پهلو میشم یه حس سنگینی دارم تو شکمم نمی دونم شما هم داشتید یا نه ؟؟/ شکم بند رو چند روز بعد از سزارین بستید ممنون میشم راهنماییم کنید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آره خیلی جالبه
من این حس رو داشتم

همش احساس می کردم جنین تو رحممه!!!!!!

طوری که از روی عادت گاهی نوازشش می کردم ههههههههههههههههههه ولی دیگه الان ندارم این احساسو (4 ماه گذشته) من به دلیل فشار و تنگی نفسی که از بستن شکم بند می گرفتم اصلا نبستم
چون بهش عادت نداشتم
ولی خوب کم کم داره شکمم کوچیک میشه
اگه بتونم یه یک ماهی هم بدنسازی میرم...شاید بهتر شد.
2742
طبیعیه عزیزم نگران نباش... چون شکم باز شده هوای زیادی واردش شده و جابه جا میشه مثل نفخ... یه مقدار از سنگینی شکم هم خب مربوط به بخیه و باز شدن 7 لایه از شکمه که تا جوش بخوره این احساس وجود داره... من که از ترس چسبندگی اصلا شکم بند نبستم شکمم هم کوچیک شد...تا 40 روز هم اصلا نمی تونستم به پهلو بخوابم...
سلام من هم این حسو داشتم فکر میکردم یک نی نی دیگه توی شکممه مادر شوهرم میگفت رحم هنوز داره دنبال بچه توی شکم میگرده شکم بند که نه ولی یک گن سرتا سری پوشیدم الان شکمم رفته یک کم ولی فکر نکنم از این کوچکتر بشه من که الان 5/4 میگذره از تاریخ سزارینم تقریبا برگشتم به وزن قبل از زایمانم
2740