2733
2734
عنوان

پرسشنامه + جایزه

254 بازدید | 24 پست

دوستان عزیزم سلام... من دانشجوی دانشگاه شریف هستم و برای انجام کار پایان نامه‌ام به کمک شما نیاز دارم... شما فقط کافیه وارد لینک زیر بشید تا پرسشنامه‌ای که حدود 6-7 دقیقه زمان می‌گیره رو پر کنید، اون وقت یه لطف خیلی بزرگ در حق من و یه کمک به پیشرفت دانش کشورمون کردید. ممنونم ازتون خیلی

با تکمیل پرسشنامه هدایایی شامل 3000 تومان تخفیف استفاده از تپسی/ 3000 تومان تخفیف استفاده از اسنپ باکس/ به روزرسانی رایگان آگهی در شیپور به ارزش 4000 تومان با قرعه‌کشی تقدیم می‌گردد. هدایا تا 10 ساعت پس از تکمیل پرسشنامه ارسال می‌گردند.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeeVcVp8EayX46FCR51W3t26isVc1W1QvDMbwV2TVSoiUf0eg/formRespo ...

دنیز جان، میشه شما که می تونید لینک رو بذارید به جای این لینک، لینک سایت اصلی رو بذاری؟ آخه چند تا پرسشنامه مختلف هست، الان اینکه شما گذاشتی یکیشه

عزیزم لینک رو اجازه نمیده نی نی سایت اول باید تایپ کنید sharifpoll بعد نقطه (دات) بعد mihanblog بعد ...

همش یه سوال بود که از اسنپ استفاده کردین همین؟؟؟

السلام علیک یا اباصالح مهدی⚘السلام علیک یا صاحب الزمان⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
2706