2737
2734

سلام میخوایم خونه مون رو عوض کنیم فرش این خونه به اونجا نمیخوره. میخوام فرش بخرم.

خونه جدید یه حال ۲۸ متری داره به نظرتون دو تا فرش ۳×۴ بندازم یا از این پالاز موکت ها یه خوشگلش رو بگیرم تراکم بالا مثلا کرم رنگ بعد جلوی مبلها یه قالیچه کوچیک گرد بندازم؟

نکته مهمم اینه که یه پسر بچه چهارونیم ساله دارم که از دیوار راست بالا میره و موکت به امنیتش کمک میکنه. و یه تو. راهی دارم که چند وقت دیگه میخواد چهاردست و پا کنه و راه بیوفته.

من هر دوش رو دوست دارم (بخصوص موکتو بخاطر بچه ها) ولی مشکلم اینه قبلا از این موکت ها خریدم برای اتاق بعد شش ماه کوبیده شده زشت شده کسی بوده خریده باشه مارک خوبش رو؟

خدایا هزاران بار شکرت به خاطر همه نعمت هات...[smiley]s/sm_29.gif[/smiley].........یا بن الحسن! امان ز لحظه ی غفلت که شاهدم باشی....

موکت الیافش زیاد مناسب نیست برا بچه فرش بهتر و نرم تره من اگه بودم دوتا فرش سه در چهار مینداختم بدون موکت یکم اطراف قالی ها خالی میمونه خوشگله .برا نوزاد هم راحت چهاردستو پامیکنه نرمه.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
پالاز موکت درجه بندی داره و قیمت هاش متفاوته ،نازک و زبر هم داره که خب قیمتاش پایین تره . ما از نما ...

چند وقته گرفتین؟

خدایا هزاران بار شکرت به خاطر همه نعمت هات...[smiley]s/sm_29.gif[/smiley].........یا بن الحسن! امان ز لحظه ی غفلت که شاهدم باشی....
حدودا یک ماهی هستش ،من راضیم 

ماله من سر شش ماه تا یک سال نابود شد. 

مو جمع میکرد و کوبیده شد.

نمیدونم تو خونه این خارجی ها وبعضی ایرانیا چه مدل موکتیه که همیشه موهاش بلند و تمیزه. 

ماله من سر شش ماه تا یک سال نابود شد.  مو جمع میکرد و کوبیده شد. نمیدونم تو خونه این خارجی ها ...

واقعا اگر اینجوری باشه که خیلی بده ،من می خوام تا دوسالگی دخترم موکتامون رو جم نکنم

2706