2733
2739
سلام چند وقت پیش دکترم ازمایشه پرزسترون داد در روز 21 پری عددش زیر 5 بود و گفت تخمک گذاری نداری کسی درمورد این ازمایش اطلاعی داره من جای دیگه خوندم که کم بودنش نشوندهنده اینه که تخمک کیفیت نداره
سلام دوستان
تو رو خدا زودتر جوابم رو بدید برام مهمه
من تست pct دادم و نتیجه اش به این صورت است:

count of sperm ................................... many H.P.F
non motile ....................................%82
rapid progressive motility (grade -IV) ......................... %3
slow progressive motility (grade -III) ......................... %5
NON progressive motility (grade -II) ......................... %10
W.B.C / hpf ..................... 2-3
epithelial cells /hpf ............... many
fern test .................. negative
PH ...........................6.5
spinbarkeit test ....................LOW

میخوام بدونم جواب آزمایشم چطوره خوبه یا بد
و باید چکار کنم
تو رو خدا منتظرم
سلام تازه داشتم احساس ارامش میکردم که سونیا جونم رفت اخه تو مامان بچه ها بودی تا حالا ازت سوالی نداشم ولی ندیده عاشقت شدم خوب بگذریم بقیه دوستان یاری کنند من سه ساله منتظر فینگیلی هستم یک بار هم سقط داشتم موقع اون حاملگی بتا جونم کم کم بالا مرفت از شانس بد من افتادم به دام یک دکتر ناشی اخه ما دسترسی به دکتر خوب کم داریم شهرستانیم گفتشکه حاملگی خارج رحمی داری باید رضایت بدی تا عملت کنیم وگرنه مسولیتی در قبال جونت نداریم من هم الفرار از این دکتر به اون دکتر بتام از پنجاه رسیده بود به هزار ولی توی سونوگرافی ساک حاملگی رو ندیدندچیزی از خارج رحمی هم ندیدند ولی کیستی توی یکی از تخمدان هام دیده شد بعد از جند روز هم سقط شد حالا به نظر شما من حامله بودم چند تادکتر که حاملگی رو تایید میکنند ولی یکیشون گفت که این بالا رفتن بتا مربوط به کیست میشه به نظر شما تا حالا کیست تونسته بتا را تا این حد بالا ببره
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام تازه داشتم احساس ارامش میکردم که سونیا جونم رفت اخه تو مامان بچه ها بودی تا حالا ازت سوالی نداشم ولی ندیده عاشقت شدم خوب بگذریم بقیه دوستان یاری کنند من سه ساله منتظر فینگیلی هستم یک بار هم سقط داشتم موقع اون حاملگی بتا جونم کم کم بالا مرفت از شانس بد من افتادم به دام یک دکتر ناشی اخه ما دسترسی به دکتر خوب کم داریم شهرستانیم گفتشکه حاملگی خارج رحمی داری باید رضایت بدی تا عملت کنیم وگرنه مسولیتی در قبال جونت نداریم من هم الفرار از این دکتر به اون دکتر بتام از پنجاه رسیده بود به هزار ولی توی سونوگرافی ساک حاملگی رو ندیدندچیزی از خارج رحمی هم ندیدند ولی کیستی توی یکی از تخمدان هام دیده شد بعد از جند روز هم سقط شد حالا به نظر شما من حامله بودم چند تادکتر که حاملگی رو تایید میکنند ولی یکیشون گفت که این بالا رفتن بتا مربوط به کیست میشه به نظر شما تا حالا کیست تونسته بتا را تا این حد بالا ببره
2728
2738