2737
2734
عنوان

مادرشوهرم کاری میکنه که خیلی رو مخمه

1954 بازدید | 113 پست

من کارمندم، مادرشوهرم دو سه روز در هفته میاد از بچه ام (4 سالشه) نگهداری میکنه. متأسفانه چیزایه بی ارزشی تو خونه ام گم میشه بعد میبینم اون برداشته.

مثلا برای دخترم یه تراش آلمانی خریدم. از این کوچولوها. 10 هزار تومن. هر چی گشتم پیداش نکردم. بعد از دو هفته خیلی اتفاقی دیدم تو کیف مادرشوهرمه. یا مثلا چیزای تک و خوش رنگی که تو خونه دارم، میبینم اون برداشته. مثلا یه سری خودکار 4 تایی خیلی خوشرنگ و خاص خریدم. یه مدتی گمشون کردم فکر کردم دخترم برداشته پرت کرده جایی ، بیخیال شدم. یه بار که بیرون بودیم و میخواستم چیزی یادداشت کنم گفتم خودکار داری؟ بعد همون خودکارو (چون رنگش خیلی خاص بود) از کیفش در آورد داد گفت نوشتی بهم برگردون!!!!!! با خنده گفتم: چه جالب! من همین رنگ خودکار داشتم گم کردم. هیچ جوابی نداد. یا حتی یه وقتایی برای دخترم خوراکی میخرم سر دخترم که گرم میشه میبینم برمیداره میذاره تو کیفش 

خیلی این کاراش رو مخمه. گاهی میگم بهش بگم اما میبینم چیزایی که کش میره ارزش گفتن نداره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
2706