2733
2739
عنوان

سیمونی و خریدا مامانای اردیبهشت و خرداد 89

| مشاهده متن کامل بحث + 1254729 بازدید | 32326 پست
آیییییییی خندیدم واسه جریان کمک شوشوت!
آخه شوشوی من الان ههههههههههههههههههههههههییییییییی بهم دلداری می ده
می گه به عوض این نه ماه که تو سختی کشیدی
قوووووووووووووووووووولللللللللل می دم
نه ماه شبا بیدار باشم آیهان رو نگه دارم تو بخوابی!
منم گفتم فقط شش ماه نگه داری کافیه:دی
اما می دونم نمی تونی
حالا هی می گه می تونم!
باید قضیه ی آراد و باباش رو تعریف کنم بهش:دی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلااااااااااااااام مامان خانوما خوبین؟ ببخشین اسم نمیبرم اومدم حاضری بزنمو برم 2 روز دیگه نینیمو می بینم هم خوبه هم یه جوریه اصلا نمی تونم تصورش کنم منو شوشو 3 ساله منتظر همچین روزی هستیم باورمون نمی شه ما هم بابا و مامان می شیم
2742
می دونین اون روزی که دکترم تو چشمای ملتمس منو شوشو نگاه کردو گفت این آخرین ویزیته و اگر تا 3 ماهه دیگه باردار نشی دیگه کاری از ما بر نمی یاد فقط به آسمون نگاه کردمو هیچی نگفتم. اونقدر افسرده شدم که شوشو منو برد ترکیه اونجا سخنرانی داشت روز آخر برای همه سخنرانها یه کشتی کرایه کرده بودن مثل تایتانیک 3 طبقه داشت تازه ما رو بردن وسط دریا آهنگ تایتانیک رو هم گذاشته بودن همه زنو شوهرا با هم داشتن لحظه های رمانتیکو می گذروندن منو شوشو هم رو عرشه کشتی بودیمو همه جراغها رو روشن کرده بودن من همیشه آرزو داشتم تو همچین مکانی باشم ولی چون صبح همون روز من پری شده بودم واز وقتی که دکتر به ما داده بود 1 ماهه دیگه مونده بود من به حد مرگ ناراحت بودم و منو شوشو هر کدوممون جدا رو به دریا ایستادیمو من فقط به آسمون نگاه می کردم اونجا فهمیدم که دل خوش به تمام پولهای دنیا می ارزه حتی همچین جایی هم بدون دل خوش نمی ارزه ومن ماه بعدش به لطف خدا باردار شدم اونم از نوع سختش به شکر خدا همه سختیها تموم شد و من 2 روز دیگه دخترمو بغل می کنم برامون دعا کنید خدایا این لحظه های خوبو به همه منتظرا هدیه بده
2738
وای یاسمن همه موهای بدنم سیخ سیخ شدن چه حرف خوبی زدی دل خوش به همه ثروت دنیا می ارزه خدا نینی رو براتون حفظش کنه و زیر سایه پدر ومادر برزگ بشه ایشالا

زمین را گر شوی مالک طمع بر اسمان داری ,دم مردن همی بینی نه این داری نه آن داری!
سلاااااااااااااااااام...
یاسمن جون اشکمو دراوردی دختر... ایشالا به سلامتی دخترت میاد و شاد تر و خوشبخت تر ازهمیشه زندگی میکنی..
شیوا جون اوون لینکه هم جالب بود خیلیییییییییییییییی
مهلا جون من عکس آرادو نمیتونم ببینم... )):
1-مامان دوقلوها .... دختر: آندیا و تانیا ........9/1/1389.....سزارین...دنیا اومدن قدمشون مبارک

2- انار .............. پسر: آراد ............. .. 6/2/1389...سزارین.....قدمش مبارک

3- ATeNa ........... پسر: ....... ........... اول اردیبهشت

4- راحله ...... ..... دختر: هلیا .............. 5 اردیبهشت

5- پرپروک .......... دختر: آلین .............. 5 اردیبهشت ....... قدمش مبارک

6- راحی .......... دختر: آوا ................ 15 اردیبهشت

7-رها ..............پسر: کیاراد ............. 15 اردیبهشت ......34 هفته ........ وزن نی نی: 2300.....سزارین

8- سحر.......... پسر: علی .............. 17 اردیبهشت................. سزارین

9-آنیتا..............دختر:هیلدا...............18 اردیبهشت..........35هفته.......وزن نی نی:2700...سزارین

10-سانی .......... پسر: پادرا .............. 18 اردیبهشت........ اول هفته 38......3200 گرم ........سزارین

11-سحر................دختر:sevda..................نیمه اول خرداد....36 هفته ......وزن:2200

12-نیلی ......... پسر: ارشیا ............ 3خرداد ....... 34 هفته...... وزن نی نی: 2200 گرم ....سزارین

13- میمیلی ..... دختر: ملودی ............. 10خرداد......... 34هفته...... وزن نی نی 2500.......سزارین

14- یاسمن....... دختر: آرتمیس ............ نیمه اول خرداد

15- مامان منتظر...پسر: امیر محمد.........نیمه اول خرداد

16- مامان آراز .... پسر: آراز ..............10 خرداد ........ 32 هفته......وزن نی نی: 1870گرم ...سزارین -

17- شیوا ........ دختر: روژان .............13 خرداد ......32 هفته.......وزن جیجی:1860 گرم ....طبیعی

18-البا.............دختر:....................اواسط خرداد......32هفته.....وزن نینی:1900 گرم

19-RAHA ........ دختر: الینا ............. 22 خرداد

20- هجران ....... پسر: آیهان ............ 27خرداد ......... 32 هفته......وزن نی نی: 1960 گرم..... سزارین

21- سارینا ....... پسر: ................... نیمه دوم خرداد

22- فریبا.ف .... دختر: آرشیدا ............ نیمه دوم خرداد

23- مامی مهناز ... پسر: ................. آخر خرداد

24- فرفری ........پسر: آرتین ............ آخر خرداد ..... وزن نی نی در هفته 28 : 1300 گرم ............. سزارین

25- مریم ................... پسر:آرتین.........اواخر خرداد..........هفته 28......وزن نی نی 1150گرم .... سزارین

26-زهره.....................پسر:.............اواخر خرداد............هفته32...وزن نینی1460 ......سزارین

27-نازنین ............. دختر : الینا............... نیمه دوم خرداد .... هفته 31 وزن نی نی 1500.... سزارین

28- مامان نی نی1 ........ پسر: آرتین ......

29- مامان سورنا .......... پسر: سورنا ......

30- سپیده ......

31- همسفر ........
سلام دوستان .

مهلا جون مرسی از دلداریت. مریم جون خسته نباشی از مهمونیت .

من که شبها نمیتونم خوب بخوابم از استرس.

منم ضد ترک مس رو گرفتم و استفاده میکنم. فقط مهلا جون میشه بگی برا شیر دادن با دستمال تمیز میکنی یا نه؟ آخه تو کاتالوگش نوشته لازم نیست.

این روزا مثل خروس جنگی شدم به همه گیر میدم و بیخودی داد وبیداد راه میندازم. مثلا الان به مادر شوهرم زنگ زدم که اگه میشه امشب بیان خونمون برا تولد شوشو . ( با یه عالمه خجالت ) من فردا باید زود بخوابم ونمیتونم مهمونی بدم. گفتش: ما قرار بود که فردا بیاییم خونتون حالا ببینم چی میشه.منم از حرص داشتم میمردم آخه من نباید اینو بهشون میگفتم خودشون باید شعورشو داشته باشن .
2706