2737
2739
دوست جونا در مورد همون خواستگاری که قبلا هم در موردش تاپیک زده بودم میخوام صحبت کنم

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=300501&PostID=12268599#12268599
کمتر از 1 ماه با هم صحبت کردیم. تا دو هفته اول خوب بود اما بعد از دو هفته ارتباطتمون خیلی کم شد البته از طرف اون !!!

بیشتر تماسها و اسمس ها از طرف من بود. تصمیم گرفتم دیگه تماس نگیرم و زنگ نزنم ببینم سراغی ازم میگیره!! دیدم بعد از یه هفته اس داد که شناختمون تا همینجا کافیه و بهتره بعد از این بشینیم فکر کنیم و تفاوتها و تفاهم ها رو کنار هم بذاریم ببینم به درد هم میخوریم یا نه!! با اجازت میخوام یه چند وقتی فکر کنم. تو هم همینکارو انجام بده این خیلی مهمه. بعد خودم بهت زنگ میزنم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
یا واقعا داره فکر میکنه که درصد کمی از آقایون اینطوری رابطه را متوقف میکنند و فکر میکنند
یا اینکه نظرش منفیه اینجوری گفته تا زمان بگذره بعد بگه فکر کردم دیدم بهم نمیخوریم چون گفته خودم زنگ میزنم
ببخشید رک میگم ولی من احتمال دوم را قوی تر میدونم
چون اکثر آقایون اگه خیلی خوششون بیاد حاضر نمیشن رابطه متوقف بشه مگه اینکه ایشون خیلی خاص باشند
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2706