2737
2739

18 ماهه راه رفت الان که سه سال و شش ماهشه جمله های کوتاه میگه به صورت محدود تعداد کلماتش هم خیلی بالاست . ولی چیزی واسم تعریف نمیکنه .اره یا نه نمیگه . حروف اضافه نمیگه . گفتار درمان و کاردرمانی ذهنیش میگن توجهش کمه و اوتیسم نداره . واینکه باهاش کار کنم راه میفته .بچه روشنیه .

ولی خیلی نا امیدم میترسم عقب مونده بمونه 

در شب هجران مرا پروانه ی وصلی فرست .. ورنه از دردت جهانی را بسوزانم چو شمع 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هربچه یجوریه یکی دیرراه میره یکی زود یکی زودحرف میرنه یکی دیر پسرمن دوسالشه اصلاجمله نمیگه فقط چندتاکلمه حتی ابم نمیگه بایدبگموعقب مونده اس😑😑

خدایاپسرموواسه من حفظ کن وانقدربهم عمربده ک دومادش کنم .عشق مامانه

دو تا دکتر منو ترسوندن گفتن مشکل ذهنی داره ولی دکترای دیگه گفتن مشکلی نیست الان من موندم نمیدونم کدوم درسته هرچی نمیخام بهش فکر کنم نمیشه 

دخترم دستشوییشو میگه رنگا بلده ده تا کلمه بنویسم میخونه تا ده تا میتونه بشماره شعرم دست و پا شکسته میخونیم با هم .اسم هرچیزی هم بلده .نمیدونم با این اوصاف مشکل داره یانه

2738

استارتر جان اوتیسم که اصلا نداره خیالت تخت . ببین هوش تا ۷ سالگی رشد میکنه . باید برای بچه ات وقت بزاری و  از ذهنش کار بکشی تا رشد کنه . خلاقیتشو افزایش بده باهاش حرف بزن و نظرشو بخواه و به نظرش احترام بزار و اجرا کن حرفشو تا متوجه اهمیت خودش بشه . خونه رو تو ارامش نگه دار و نزار مضطرب بشه . بازی فکری و لگو و ساختمون سازی براش بگیر . حتما ازش بخواه نقاشی بکشه . ۴ ساله که شد بزارش کلاس ارف  . 

با منه تنهاتر از ستارخان بی سپاه 
استارتر جان اوتیسم که اصلا نداره خیالت تخت . ببین هوش تا ۷ سالگی رشد میکنه . باید برای بچه ات وقت بز ...

ممنون ولی  کلاس ارف چیه؟

نه گلم اینجور بچه ها تمرکزشون پایینه.باید بازی های تمرکزی باهاش بکنی.اصولا تو خونه نمیشه ببریش خانه بازی یامهد وسایل بیشتری هست واس تمرکزشون.پسرمنم یکسال کوچیکتر از دخترته همینجوریه.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

تازه کاردرمانی ذهنی رو شروع کردم  واسه تمرکز تمرین میده .ولی بدبختی خودم سر کار میرم .بچه هم لجباز منم که پیر و له

[QUOTE=77449975]دو تا دکتر منو ترسوندن گفتن مشکل ذهنی داره ولی دکترای دیگه گفتن مشکلی نیست الان من موندم نمیدونم کدو ...[/QUOTE]

نه گلم خیلی خوبه که دخترت بخدا من بدتر اینارو دیدم و سالم بودن

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2706