2737
2734
سلام به همه حاضرین
من بعد از مدت ها دوباره به سایت اومدم
امروز برام یه سوالی پیش اومده به پیشنهاد یکی از دوستام میخوام تو محلول جوش شیرین بشینم اما تا حالا از این کارا نکردم
خیلی میترسم
تو رو خدا اگه کسی استفاده کرده ،یا اطلاعاتی در موردش داره ، مثل اینکه ایا خطر داره یا نه ،یا اینکه ممکنه پوست بهش واکنش بده یا اینکه باید مقدار اب و جوش شیرین چقدر باشه ، حتما بیاد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا تو اب و جوش شیرین میشینن
سرکه رو نباید با جوش شیرین قاطی کرد تا اونجایی که من میدونم
تو یه لگن اب دو قاشق سرکه میریزی یک ربع داخلش میشینی ابش هم باید ولرم باشه
برای جوش شیرین هم یک لگن اب ولرم و یک قاشق مربا خوری جوش شیرین یه ربع داخلش میشینی
برا عفونت استفاده میکنن و کلا هم ماهی یه بار انجام بدی بدون عفونت هم خوبه بازم برا رحمت
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
سرکه حتما باید سرکه سفید باشه . سرکه سفید کوچیک رو کامل بریز جوش شیرین رو هم در حدی بریز که حل بشه تو سرکه اگه کم بود یکمی آب هم قاطیش کن و نیم ساعت تا یک ساعت بشین . من که محلول رو باسرنگ میریزم تو رحمم و می خوابم پاهامو بالامیگیرم . البته حتما دستمال بزار به خودت که وقتی بلند میشی همه عفونتات میریزه بیرون . راستی من معمولا شب میریزم تا صبح همشون بیرون اومده
دخترم همه زندگی من
2738
ولی من از هر دکتری پرسیدم گفتن سرکه نباید مستقیما استفاده بشه خطرناکه باعث از بین رفتن مخاط ها میشه
و به رحم صدمه میزنه چون اسیدیه
برا همین باید با اب زیاد رقیق بشه
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2706