2737
2739

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1823537/چالش-چاق-شدن-ماه-پیشونی-و-دیگر-دوستان-با-اراده?page=312

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
عزیزم چاق شدن مگه کاری میخواد بکنی فقط زیاد بخور خوشبحالت من دوس دارم لاغر شم

برا ما لاغرا چاق شدن سخته😂

فک میکنی راحته خوردن؟

من چن وقته دارم خودمو چاق میکنم زیاد میخورم

ینی شبا مثه زنای حامله نای تکون خوردن ندارم

دیگ نمیدونم نفخ میکنم یا چی خیلی اذیت میشم

لطفا برا ظهورآقا و تعبیر نشدن خواب داداشم و خوب و خوش بودن رابطه ی داداشام صلوات بفرستین خدا خیرتون بده

دوستان بیاین تو تاپیک چاقی که لینکشو گذاشتم،خیلیییییییییییییی موثره

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
عزیزم چاق شدن مگه کاری میخواد بکنی فقط زیاد بخور خوشبحالت من دوس دارم لاغر شم

خب میخوام زیاد بخورم یااشتهاندارم اگ هم داشته باشم کم ممیتونم بخورم

خدایا کی میشه از ته دل بخندم
برا ما لاغرا چاق شدن سخته😂 فک میکنی راحته خوردن؟ من چن وقته دارم خودمو چاق میکنم زیاد میخورم ینی ...

اره واقعا سخته😂😂اما من حوصلم نمیکشه پاشم برم ی چیز بردارم بخورم ساعتها گرسنه میمونم

خدایا کی میشه از ته دل بخندم