2737
2734

سلام پسر من 4 و نیم سالشه. هیچ کلاسی نرفته تا حالا . الان دوس دارم بذارمش کلاس هنری چیزی یاد بگیره.شما چی پیشنهاد میدین عزیزان

پیش یک‌نمیره؟

دختر‌من ۴ سالو نیمه پیش یک هست 

مهد دوزبانه میره 

همه جور کلاسی دارن

کلی سرگرم هست و عاشق اونجاست

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
پیش یک‌نمیره؟ دختر‌من ۴ سالو نیمه پیش یک هست  مهد دوزبانه میره  همه جور کلاسی دارن کلی ...

چه کار خوبی کردی گذاشتس مهد

من پارسال گذاشتمش مربی زده بودش الان میترسه از مهد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اخی نازی

اره دختر من از ۳ سالگی میره عاشق‌اونجاست

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
پسر من مهد میره زبان انگلیسی هم خودم کار میکنم میتونی کلاس لگو،مولانا خوانی،مونته سری،سفالگری،نقاشی، ...

منم از چند روز پیش دارم فرانسه کار میکنم باهاش .خیلی خوشش اومده

2740
زبان انگلیسی نمی خوای کار کنی؟

چرا اتفاقا خودمم زبان خوندم تو دانشگاه ولی نمیدونم چرا تا الان به فکرش نیفتاده بودم.امروز میرم براش کتاب بخرم فقط تصویری باشه و رنگی رنگی

چرا اتفاقا خودمم زبان خوندم تو دانشگاه ولی نمیدونم چرا تا الان به فکرش نیفتاده بودم.امروز میرم براش ...

اول انگلیسی کار کن چند ساله دیگه زبان بعدی منم اول انگلیسی از 8سالگی کلاس زبان انگلیسی میفرستم خودم شروع میکنم بهش زبان آلمانی یاد میدم