2733
2734

من برای بارداری اقدام کردم ،‌اما این ماه حدود دوره تخمک گذاری ام ، ترشحات خونی وکمی دیدم 

با این حالت نمیشه اقدام کرد

این لک بینی هم به خاطر پیاز درمانی که کردم 😔

خدا جون بابت اینکه همیشه پیشم هستی شکر😍😍😍😏

احکام انعقاد نطفه چیه دقیقا؟

و اینکه سوالت چیه؟اینکه الان میتونی اقدام کنی یا نه؟

بله میتونی

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بله برای اقدام ،‌

می دونم نزدیکی مشکل نداره ، با شرایطش،  اما می خواستم ببینم ،‌اگر نطفه شکل بگیره،  مشکل نداشته باشه 

شب چهارشنبه اقدام نکن.وروزهای قمردرعقرب وشب اول و وسط وآخر ماه هم خوب نیست.قبلش وضو بگیرید.هفت مرتبه سوره قدر رو آقا بخونه ودستشو روی شکم شمابزاره.ودعای زیاد.صدمرتبه استغفار بعدنماز صبح وعشا هم بگی عالیه.انشاالله زودی بیای بگی باردارم

ببخشید پیاز درمانی رو میشه مختصر توضیح بدی ؟مگه چی بوده که به لک افتادی؟

توضیحش طولانی ِ

باید توی سه دوره از پریود از روز پنجم، ‌دو تا پیاز متوسط رو با آب بدون کلر  بجوشونی و قبل ناهار و شام بخوری

دستور خیلی خوبی برای پاکسازی رحم و لوله های رحم هستش و خیلی ها با این روش باردار شدن

2738
شب چهارشنبه اقدام نکن.وروزهای قمردرعقرب وشب اول و وسط وآخر ماه هم خوب نیست.قبلش وضو بگیرید.هفت مرتبه ...

ممنون عزیزم 

اینا رو میدونم 

فقط مشکلم اینه که لک بینی برای جنین مشکلی ایجاد نکنه

بله برای اقدام ،‌ می دونم نزدیکی مشکل نداره ، با شرایطش،  اما می خواستم ببینم ،‌اگر نطفه شکل ب ...

نه مشکلی نداره

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
توضیحش طولانی ِ باید توی سه دوره از پریود از روز پنجم، ‌دو تا پیاز متوسط رو با آب بدون کلر &nb ...

چه جالب ولی لک افتادنت به خاطر خوردن اب پیازه واقعا؟؟؟

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍

آره 

چون اینطوری نبودم

و شنیده بودم  که ، اگر لک بینی تو دوره پیش بیاد یعنی ، داره رحم پاک میشه 

توضیح بیشترش رو توی گوگل بزن میاره

توضیحش طولانی ِ باید توی سه دوره از پریود از روز پنجم، ‌دو تا پیاز متوسط رو با آب بدون کلر &nb ...

من پیاز درمانی کردم . میگفتن ترشحت زیاد میشه و لکه بینی پیدا می کنی و عفونت از رحمت خارج میشه ولی واسه من هیچ. اتفاقی نیفتاد . هیچ تاثیری نداشت نمی دونم چرا

من پیاز درمانی کردم . میگفتن ترشحت زیاد میشه و لکه بینی پیدا می کنی و عفونت از رحمت خارج میشه ولی وا ...

اما من‌هر بار تاثیرش   رو احساس میکنم

پریودم  منظم تر میشه، چون همیشه نا منظم