2737
2734
عنوان

مامانهای اردیبهشت 92

| مشاهده متن کامل بحث + 38975 بازدید | 3089 پست
سلام گلسا جون خوبی؟؟ بسلامتی زایمان کردی؟؟ بیا تعریف کن

سلام

بله ممنون که یادم بودی فرزانه جان. پنج مهر زایمان کردم بازم سزارین. خداروشکر این دفعه خودمو کنترل کردم افسردگی نگرفتم. دختر بزرگم هم خخیلی خواهرش رو دوست داره و همش مواظبشه.  فقط هفته پیش به خاطر زردی خیلی اذیت شدم دو روز بیمارستان بستری بود بچم. هنوزم یکم زرده ولی کم کم بهتر میشه

به آرزوهایت ایمان داشته باش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام  بله ممنون که یادم بودی فرزانه جان. پنج مهر زایمان کردم بازم سزارین. خداروشکر این دفعه خو ...

ای جان عزیرممم بسلامتی انشالله 

قدمش خیر باشه براتون

این زردی نمیدونم چیه اولین روزهای تولد بچه رو واسه آدم تلخ میکنه اصلا هی بیمارستان هی خونه ازمایش و فلان ....

واقعا که زردی خر است😂😂😂 

خدایا به خاطر همه مهربونی هات ممنون
ای جان عزیرممم بسلامتی انشالله  قدمش خیر باشه براتون این زردی نمیدونم چیه اولین روزهای تول ...

واقعا که زردی خر است. الان زردیس یازدهه و دکتر گفت دوروز شیرخشک بده. شیر خودمو یکم میدوشم ولی حس میکنم کم شده از دیروز. 

به آرزوهایت ایمان داشته باش..

2728
واقعا که زردی خر است. الان زردیس یازدهه و دکتر گفت دوروز شیرخشک بده. شیر خودمو یکم میدوشم ولی حس میک ...

یازده خوبه تقریبا 

اره شیرخشک خیلی خوبه زود معده اش خالی و روده اش خالی میشه تموم میشه

خدایا به خاطر همه مهربونی هات ممنون
2738
کجایید کجایین؟

سلام فندق جون .سلام همه دوستان حالتون خوبه؟ نی نیها خوبن؟ دخترم اردیبهشت ۹۶ دنیا اومد. دوتا بچه‌هام با درد زودتر از موعد بیمارستان رفتم بالاخره اولی که یک هفته زودتر دنیا اومد فهمیدم دومی هم زودتر میاد و همینطور هم شد. 

دوستان درگیر جلوگیری بودم و همیشه طبیعی جلوگیری میکردم اینبار به خواست خودم با روش دیگه‌ای جلوگیری کردم از شانسم جواب نداد و فهمیدم که باردارم و هشت هفتمه. بچه سوم تو راه دارم خیلی هم افسرده شدم ناخواسته بود به قول شوهرم با برای دوتا بچه‌ها خودمون خواستیم اما این یکی خواست خدا بود و تسلیم خواست خداییم. شوهرم که خوشحاله ولی من بدجور توی شوکم. 

حالا میگم شما هم بدونین من نمی دونستم رودست خوردم وقتی قرص اورژانسی میخورین یا هرنوع قرص جلوگیری به هیچ عنوان آنتی بیوتیک نخورین چون اثر قرص رو از بین میبره همونطور که سرم اومد😢. 

بچه سومم حتما و قطعا اسفنذماهیه. 

برام دعا کنین خیلی تنهام 

چقدر زیباست فرزندت با نگاه مظلومانه به چشات زل بزنه و بگه .. ما...ما.ن
سلام فندق جون .سلام همه دوستان حالتون خوبه؟ نی نیها خوبن؟ دخترم اردیبهشت ۹۶ دنیا اومد. دوتا بچه‌هام ...

مبارک باشه گلم...ماشالله خیلی بدن اکتیو و آماده ای داری....خواست خدا هم به سلامتی و خوبی خوش می آید...

پرستارم؛ نبض احساس تو را میگیرم.

سلاااااام دلم براتون تنگ شده

شماهاکه فکرکنم تو گروههای تلگرامی و...باهمید

من مانده ام تنهای تنهاااااااا

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند
2706