2737
2739
عنوان

مامانهای اردیبهشت 92

| مشاهده متن کامل بحث + 38975 بازدید | 3089 پست
باران جان چیزی نمونده. انشاالله به سلامتی تموم میشه این دوران. افسردگی رو از خودت دور کن.. به سالهای آینده فکر کن که دوتا بچتو آوردی و دیگه میری دنبال کارای جدید.

به آرزوهایت ایمان داشته باش..

باران جان چیزی نمونده. انشاالله به سلامتی تموم میشه این دوران. افسردگی رو از خودت دور کن.. به سالهای آینده فکر کن که دوتا بچتو آوردی و دیگه میری دنبال کارای جدید.

به آرزوهایت ایمان داشته باش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به شما دوستان. خیلی خوشحالم که این نینی هم سالم بود و انشاالله اوایل مهر دنیا میاد. ولی هنوز ما ...

سلام گلسا جون خوبی؟؟

بسلامتی زایمان کردی؟؟

بیا تعریف کن

خدایا به خاطر همه مهربونی هات ممنون
2728

سلام دخترم هم اردیبهشتی شد بچم عجله داشت و اخرای اردیبهشت دو هفته زودتر به دنیا اومد... الانم خانومیه واسه خودش خیلی ناز داره.

پسرم هم اینقدر خواهرش رو دوست داره و مراقبشه خداروشکر خیالم راحته فقط یه مشکلی دارم بچم فقط و فقط شیر مادر میخواد و شیرم کمه همش طفلی گشنشه.

چقدر زیباست فرزندت با نگاه مظلومانه به چشات زل بزنه و بگه .. ما...ما.ن
به نظرم اگر به فکر فرزند دوم هستین زودتر دست به کار بشین تا دیر نشده

سلام عزیرممم

بسلامتی انشاله

قدمش خیر باشه 

خداروشکر راحت شدی

واقعا دومی خوبه؟ راحتی الان؟؟

2740
سلام عزیرممم بسلامتی انشاله قدمش خیر باشه  خداروشکر راحت شدی واقعا دومی خوبه؟ راحتی الان؟؟

خیلی سخت بود توی حاملگی چون پسرم بهم وابسته هست و اصلا نمی تونستم استراحت کنم. ولی وقتی بچه دوم دنیا اومد پسرم اصن حسادت نکرد جوری رفتار کردیم که خواهرش رو دوست داشته باشه. و خداروشکر راحت شدم بچه یکی کمه فاصله سنی زیاد باشه دیگه همبازی هم نمی شن ولی خداروشکر پسرم انتظار میکشه تا خواهرش راه بیفته و باهاش با توپای کوچیک و ماشین بازی کنه

الان که بچم چهارماهش تموم شد دیگه راحتتر شدم از بیخوابیا وو خستگیا.

به نظرم اگر کمکی داری اگر فکر میکنی بچت اذیتت نمی کنه به نظرم اقدام کن. هرچی سن ادم بالاتر بره حوصله بچه داری و دوباره بیخوابیا رو از دست میده و خیلی سخت تر میشه

الان که بچم چهارماهش تموم شد دیگه راحتتر شدم از بیخوابیا وو خستگیا. به نظرم اگر کمکی داری اگر فکر م ...

خوب خداروشکر که بدون مشکل میگذره

من خیلی شمارو یادم نمیاد

پسرتون با بچه های ما هستن؟؟

چرا تو کانال تلگراممون نیستی؟

2706