2733
2739
عنوان

زایمان با وجود دیسک کمر

603 بازدید | 7 پست

سلام. من هفته ۲۸ بارداری ام.‌ ۵ سال پیش عمل دیسک کمر انجام دادم. ولی با وجود عمل خوب هنوز کامل خوب نشدم. هنوز کمر درد دارم گاهی اوقات. و یک سری کارها که رو نمیتونم به راحتی انجام بدم. تا قبل بارداری مجبور بودم حتما مسکن بخورم هر چند وقت یبار که درد کمرن اروم شه. تو بارداری خیلی رعایت میکنم که دیگه دارو مصرف نکردم. شماهایی که دیسک عمل کردین  چه زایمانی انجام دادین؟ کدوم روش بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم بعده زایمان دیسک کمر گرفتم اما عمل نکردم

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟

منم مشکل شمارو دارم دیسک دارم ولی عمل نکردم و هفته 13 بارداریم از الان نگران زایمانم که کمرم بدتر نشه و دکتر متخصص زنان میگه سزارین ممنوعه حتی کسی که دیسکشو عمل کرده

خدایا هزار مرتبه شکرت بخاطر نی نی که بهم هدیه دادی 🙏❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤
منم مشکل شمارو دارم دیسک دارم ولی عمل نکردم و هفته 13 بارداریم از الان نگران زایمانم که کمرم بدتر نش ...

من کمردردای بدی داشتم قبل بارداری. وزنم هم کمی بالاس. تو بارداری خیلی رعایت میکنم . کارایی که باعث میشه کمردردم زیاد بشه انجام نمیدم. الانم که تو هفته ۲۸ ام کمردردی برام پیش نیومده که اذیتم کنه. غیر از یکی دوبار که مجبور بودم مسافرت چند ساعته برم.‌

من کمردردای بدی داشتم قبل بارداری. وزنم هم کمی بالاس. تو بارداری خیلی رعایت میکنم . کارایی که باعث م ...

سعی کن مسافرت هم نری منم شدت کمر دردم بقدری بالاس که پارسال سرجا افتادم حتی توانایی دکتر رفتن هم نداشتم با آمبولانس هم جابجام میکردن جیغ میزدم 8 تا آمپول مرفین بهم زدن تا بی حس بشم بازم درد داشتم گلاب به روت دسشویی هم نمیتونستم برم مای بی بیم کردن😆 خلاصه بعد از اون موقع امسال مرداد ماه هم باز اینجور شدم پرستار آوردن خونه آمپول زدم با وجود اینا ریسک کردمو باردار شدم و الان درد ندارم فقط نمیتونم زیاد بشینم با این وجود دکترم میگه سزارین ممنوعه باید برم دکتر مغز و اعصاب عکس کمرمو نشون بدم تا نامه بده ببرم برا دکترم 

خدایا هزار مرتبه شکرت بخاطر نی نی که بهم هدیه دادی 🙏❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤
2740