2733
2739
عنوان

مامانای شیر ده لطفا کمکم کنید ، فوری

18576 بازدید | 12 پست
من خیلی سرم درد میکرد اصلا حواسم نبود یه قرص استامینوفن کدئین خوردم ، هر کاری کردم نتونستم بالا بیارم
لطفا بگید باید چیکار کنم ؟ کی وارد شیرم میشه؟باید شیرم رو بدوشم یا بهش شیر ندم ؟
دخترم 54روزشه . خیلی خیلی ترسیدم
عزیزم فکر نکنم خطری باشه چون من سزریان که بودم به بچم هم شیر میدادم تو بیمارستان برای اینکه دردم اروم بشه به من قرصی نیورفن میدادن چیزی که چند برابر کدیین ایران هست پس به دلت بد راه نده ولی خوبه اگه به پزشک مربوطتت زنگ بزنی بپرسی
خداوندا طول عمری با عزت به پدر مادر خوبم. عطا کن
نمی خوردی بهتر بود ولی الان یکی دو لیوان آبمیوه طبیعی بخور تا اثر قرص کمتر بشه اشکالی نداره زیاد خودت رو اذیت نکن فقط میوه با آبمیوه حتما بخور

خدایا.. که دیده ای تو مرا و خریده ای تو مرا 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم بعد از زایمان بهم مورفین تزریق کردن. دخترم هم نعشه شده بود و همش میخوابید. چیکار کنیم دیگهههههههههههههههه تحمل درد رو نداریم
از این به بعد اگه خواستی دردت کم شه شیافت مقعدی بزار ضررش خیلی کمه
2742
بیتا جون نگران نباش اما شاید قند عسلت کمی خواب الود بشه
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2740