2733
2739
سلام عکس هایی که دیده نمیشدن رو درست کردم.

نگین جان اون تا پیک نمیدونم چرا ولی حذف شده...

محیا جان ظاهرا نداره ولی این آدرس نمایندگی هاشه هم توی تهران و هم توی شهرستان:

http://www.globalbrandtoys.ir/info/fa/projects/listscat.asp?cid=61361712896105و اینکه ترجیح میدم در مورد من و مامان توی تاپیک صحبت نکنم. اگر سوالی داشتی با شماره تماس های سایت تماس بگیر در خدمتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این مارک لگو خیلی خیلی خوبه . من 145 تکه اش رو خریدم 105 هزار تومن سن 2-5 سال.

تو بچگی های ما چون مارک خوب خیلی کم بود و لگو اون موقع حرف اول رو میزد به همین دلیله که هنوز هم ما بهش وفاداریم. اما الان مارک های خوب دیگه هم اومدن که حتی برای سن ها 18 ماه هم لگو دارند و فوق العاده عالین.

این رو هم بگم من اسباب بازی ایرانی یا چینی با قیمت مناسب میخرم مهمون حداکثر یه هفته است. ولی تا الان هرچی اسباب بازی خارجی گرفتم هنوز سالمه. درسته گرون تره ولی حداقل دیگه دور نمیریزم.

غیر از مارک هایی که بالا معرفی کردم مارک های WOW و Mega blocks هم هست که کاناداییه و اون ها هم خیلی خوبن. و هنوز بچه خودم نتونسته خرابشون کنه.

2731
2740
سلام مامانای گل این هفته شو لباس کودک و مادر در تهران و کرج برگزار میشه :

- لباسهای مارکدار کودک carters-gap- deiesny-baby clup-oshkosh-carmell -... از بدو تولد تا 12 سال
-جوراب - جوراب شلواری های ترکیه ای با طرح های خوشگل و جنس عالی
- کفش و پاپوش
- شال و کلاه
- پتو - حوله - پیش بند - جغجغه - و خرده ریز سیسمونی
- لباس برای مامانا + لباس زیر مامانا

این هفته کفش - شال و کلاه و لباسهای گرم رو حراج کردم پس میتونید خرید خوبی داشته باشید .

ادرس و زمان شو تهران :
ستارخان - خیابان شادمان = شادمهر - کوچه گل افشان - پلاک از ساعت 3.5 تا 6.5 روز 5 شنبه = 24 اذر ماه

ادرس و زمان شو کرج = بلوار حدادی(کرج نو ) - نبش گلها خیابان گلها - باشگاه ایلیا نوین از ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر و 4.5 تا 6.5 بعد از ظهر = 25 آذر ماه

فردا یکسری کارهای جدید میرسه که عکسشو میزارم تو تاپیکم میتونید نمونه کارها رو از سه شنبه تو تاپیک ببینید .

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=140441&postID=6597592#6597592

تعداد لباسها خیلی زیاده و من نمی تونم از همش عکس بزارم .

قیمتها عالیه چون ما خودمون وارد کننده هستیم و شما میتونید لباسهای مارکدار رو بدون واسطه بخرید . اگر سوالی داشتید با شماره 09390386090 تماس بگیرید .

با تشکر

سلام، من هم برای رومینا جونم از این سایت بی بی انیشتین و پازل خریدم
www.kids.ir
تو سایت های دیگه بی بی انیشتین قیمت ها بالا بود ولی ازاین سایت من دوازده تومن خریدم، هزینه ی پستشم رایگانه.
سلام فروزنده عزیز به خاطر زحماتت ممنون.من اصفهان زندگی می کنم می خواستم بدونم اطلاعاتی در مورد اینکه اسباب بازیهایی هایی رو که معرفی کردید متناسب با سن دخترم از کجا میتونم تهیه کنم.دخترم 1 سال و 7 ماهشه اگه میشه اسباب بازیهای دیگه ای رو هم که مناسب سن دخترم هست رو بهم معرفی کن .ممنونم .
تو را به جای همه ی کسانی که نشناخته ام دوست میدارم...

من این اسباب بازی رو برای دخترم گرفتم خیلی سرگرم کننده و شاده خیلی باهم بازی کردیم و خوش گذشت

چندتا پنگوئن بامزه هستن که از پله ها میرن بالا و سر می خورن موزیک هم داره بچم عاشقشه

از این سایت خریدم

پله پنگوئن

زندگی به زیبایی تک در ختی است در چمنزار که چشمه ای بس زیبا و زلال در زیر آن قرار دارد اما برای دیدن این زیبایی باید چشم بینا داشته باشی                          
2706