2733
2739
عنوان

متد جدید آی وی اف و 70% احتمال مثبت شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 176975 بازدید | 140 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بچه ها همون اول نرید سراغ آی وی اف 

من در اوج نا امیدی و وقتی که دیگه تو نوبت انجام آی وی اف قرار گرفتم خدا منو همینجا با رها آشنا کرد
باور کنید فقط با انجام پیازدرمانی و دادن جوشانده خرنوب برای خودم بعد از سه ماه حامله شدم
خدا رو هزار بار شکر میکنم که منو از این راه زجر آور برگردوند و همیشه دعا گوی رها هستم
برید تو سایتش یا اینکه همینجا تو تاپیکش خواهش میکنم زود تسلیم این روش های پر ضرر  و پر هزینه نشید

tebesabz.com
https://www.ninisite.com/discussion/topic/402238/اگه-خودتون-و-همسرتون-مشکل-ناباروری-دارین-پرفسور-ساراچ-اوغلو-چند-تا-راه-حل-عالی-ب?page=33

ماشاء الله، لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم
2742
بچه ها همون اول نرید سراغ آی وی اف  من در اوج نا امیدی و وقتی که دیگه تو نوبت انجام آی وی اف ق ...

من خیلی کارا کردم دارو گیاهی پیاز درمانی و....

ولی جواب نداد 

امیدوارم ک آی وی اف جواب بده  

2738
سلام عزیزم جواب چی رو باید بدم متوجه نشدم

میخواستم بدونم از دکتر خشاوی نتیجه گرفتین یا نه؟ 

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
شیسا جان شما مال بندر هستی؟و مشکل شوهرت چیه؟

عزیزم من همسرم مشکل نداشت بارداریام همش پوچ بودن و سقط میکردم

خداروشکر این یکی سالمه و برام مونده 

ان شاالله به امید خدا شمام یه بارداری سالمو تجربه میکنی

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

شاپرک جان اینجا نمی تونم بگم تو خصوصی در خدمتم. فقط بچه ها لطف کنید یکی از دوستان که پیش دکتر خشاوی آی وی اف کرده به من کمک کنه....خیلی خیلی از ناآگاهی استرس می گیرم 

ممنون میشم

2706