2737
2739
سلام به همه دوست جونا ....
من 27 سالمه و یکسال و نیمه که ازدواج کردم, یکسالشو به صورت طبیعی جلوکیری داشتم و الان 5 ماهه که اقدام کردم ... الان 3 تا 5 رؤز به شروع دوره هام مونده, روز 10 و 11 و 13 و 14 نزدیکی داشتم ولی از یک هفته بعدش اقدامم تا الان لک می بینم.... کسی راهنماییم می کنه؟

CafeMom Tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه دوستان.
مامان مریم خطر سقط نداره ... من همش می ترسم که جنین سقط شده باشه, آخه یه دفعه دیکه هم اینطور شدم که خب حامله هم نبودم ... میشه بیشتر راهنمایی کنی
CafeMom Tickers
2731
تو رو خدا دعام کنید .... از دلخوشی هاتون ممنون, انشالله شما هم یا مامان شید یا خدا نی نی هاتون رو حفظ کنه,
توی این مدت یکی دو بار نزدیکی داشتم امیدوارم که طوری نشده باشه ...
این روز ها خیلی دیر میکذره. خدایا صبرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
CafeMom Tickers
خانمی برو دکتر آز بده .ببین بارداری یا نه!بعدش اگه باردار بودی دکتر خودش یه فکری برا لکه بینیت میکنه.من هفته3لک بینی داشتم البته کم ولی دکتر بهم آمپول پرژسترون داد که هفته ای یک بار می زنم تا حالا 5 بار زدم قلب نی نی رو هم دیدم و شنیدم. خداد شکر مشکلی ندارم. حالا تو هم به جای این که حی فکر کنی زود برو آز خیالت راحت بشه
2738
لکه بینی لانه گزینی یکی از علایم بارداریه خود منم از روی لکه بینیم فهمیدم نی نی دارم. برو یه آز خون بده.آز خون معمولا 4-5 روز بعد از نزدیکی نتیجه درست نشون می ده مثل بی بی چک نیست که نیاز بشه تا عقب افتادن پریودت صبر کنی
عزیزم اصلا به خودت استرس راه نده یکی از آشنا های ما از اول تا ماه 6 لکه بینی داشت و الان یه پسر خوشکل و سالم 4 ماهه داره
سلام دوست جونای خوبم.
دیرؤز رفتم آز خون دادم جواب منفی بود و باردار نبودم .... نمی دونم مشکل از کجاست؟ من یکی دو روز مونده بود به شروع دوره هام که رفتم آز دادم ..... مقدار بتا 20 روز بعد از نزدیکی ام 2.3 بود. نوشته بود که زیر 10 منفیه, بین 10 تا 25 لب مرزه, بالای 25 بارداریه,
سری های قبل که آز داده بودم بتا 1.3 یا 1.4 بود اما اینبار کمی زیاد شده بود ..... دوستان من علایم بارداری رو دارم میتونم امیدوار باشم که طی روز های آینده بتام بره بالا بخاطر اینکه هنوز از تاریخ دوره هام فاصله نکرفتم,
CafeMom Tickers