2733
2739
عنوان

خانمایی که سرکلاژ کردن کمکککک

7132 بازدید | 33 پست
من دیروز سرکلاز کردم شا ببخشید لگن میزاشتید یا توالت فرنگی استفاده میکردید دکتر بهم گفته دو روز مطلق استراحت کن و توالت فرنگی بزار ولی سخته .تا کی خون ابه داشتید؟
Lilypie First Birthday tickers
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من می رفتم توالت فرنگی تا 5 روزم خونآبه داشتم. استراجت کن نه مطلق. زیاد نشین. لازم نیست لگن بذاری
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
دهانه رج باید در طول دوران بارداری بسته باشه و نهایتا تا 28-30 باشه اگه بیشتر باشه می دوزن که بچه سقط نشه. برای کسائی که سقط مکرر هم داشتن حتی اگه دهانه باز نباشه انجام می دن مثل من
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2740
منم از توالت فرنگی استفاده میکردم

دکترم تاکید داشت که پله بالا پایین نکنم تا یه هفته مطلقا بعد نسبی استراحت داشتم هر چند مامانم منو برد خونشون و تا اخر بارداری استراحت بودم چون زیاد راه میرفتم یا میشستم زیر دلم شدیدا درد میکرد
تمام عروسک های دنیا؛ یتیم می ماندند؛ اگر خدا دخـــتـــر را نمی‌ آفرید
دکتر من رو استراحت خیلی تاکید داشت حتی امپولای پروژسترونم و یه خانومی میومد خونه بهم میزد بعد یه ماه بهم وقت چکاب داد
تمام عروسک های دنیا؛ یتیم می ماندند؛ اگر خدا دخـــتـــر را نمی‌ آفرید
2706