2733
2734
عنوان

مواد غذایی که شیر را افزایش میدهد

22218 بازدید | 31 پست
سلام به همگی

اول اینکه میخواستم بدونم چه مواد غذایی یا دم کردنی هایی هست که شیر را افزایش میده ؟

دوم اینکه چه چیزایی را زمان شیردهی نباید خورد ؟

سوم از چه زمان بعد از زایمان رژیم را شروع کنم؟
سلام
برای افزایش شیر کدو- انگور و عدس خیلی خوبن.
من زمان شیردهی همه چیز می خوردم ولی خوبه که هر روز هم چایی نبات بخوری که شیرت باعث دلدرد نینی نشه.
من اصلا رژیم نگرفتم. فقط با شیردهی سر شش ماه از قبل از بارداریمم وزنم کمتر شد.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام بر مژگان عزیزم ..به سلامتی تبریک میگم ورود فرشتتو ..ببببببببووووس
گلم من مربی بدنسازی هستم و بهت پیشنهاد میکنم که بعد از 2 ماهگی به باشگاه بری فقط قبلش باید شیرت رو بدوشی و بعدش ورزش کنی...و برای رژیم هم میتونی پیش یک متخصص تغذیه بری و از همون دومین ماه نینی طبق نظر باشی من هم همون زمان شروع کردم و در سال اول 15 کیلو کم کردم و در سال بعدش که الان هست به وزن قبل از بارداریم رسیدم .راستی اگر نتونستی بری باشگاه نگران نباش با من تماس بگیر برات سی دی میفرستم
در مورد چیزهایی هم که میگن در دوران شیر دادن نباید بخوری کلیه خوراکیجات نفاق مثل نخود و ...البته قدیمیها میگن نباید پیاز و تره و سیر خورد که طعم شیر رو بد میکنه ..
در مورد اینکه چه چیز شیر رو زیاد میکنه باید بگم من فکر میکنم این به خودت بستگی داره که بدنت به چه چیزی بیشتر واکنش نشون میده بعضیها با چای و مایعات بعضیها با کاکائو و شیرینیجات بعضی با مرغ و ...من خودم با ماهیچه و آناناس تازه شیرم زیاد میشد البته کمی هم چای ...انشالله بعد از زایمان باید خودت بفهمی ولی از مایعات غافل نشو گلم ....
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم عزیز دلم کارم داشتی بیا کلوپم در خدمتتم خوشگل خانم..بووووووووووس برای نینی و شمااااا..http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=8670&ChatDate=14-12-1389
LilySlim Weight loss tickers
ممنون ولی اگر کامل برام توضیح بدین ممنون میشم .... از میوه ها چی خورده نشه ؟ ازسبزیجات مثلا لوبیا سبز کاهو اسفناج .... چی میشه خورد و چی نه ؟ .... از حبوبات ....از انواع گوشت ها ماهی میگو مرغ و گوشت قرمز گوشت شتر مرغ ..... نان برنج سیب زمینی ....ممنون
2740
مژگان جان به نظر من که یه بچه 7 ماهه دارم اگه بخوای مراعات کنی پدرت درمیاد... همه چی بخور ... تا 40 روز همه جی تموم میشه... ئلی اگه بخوای مثل من مراعات کنی باید حالا حالالها مراعات کنی!!
اگه فکر میکنی اذیت میشه بچت فقط پیاز خام و سیر و کلم رو نخور... اگرم خوردی نوش جونت روش یه کم عرق نعناع نبات و زیره و سیاه دونه و ... بخور اگه بخوای نخوری بچتعادت میکنه!
مژگان جون من اون موقع برای چاقی رفتم دکتر ............و بهم گفت وقتی بچه ات 6 ماهش تموم شد می تونی یه رژیم سبک داشته باشی............ولی زیاد نگران چاقیت نباش .........خود به خود بر طرف می شه ...........من تو بارداری 23 کیلو اضافه کردم ..................اما بعد از 10 ماه بدون رزیم 24 کیلو کم کردم.................با شیر دهی و دویدن دنبال دختر نو پام.........موفق باشی عزیزم
2706