2737
2734
اولین قدم اینه که اصلا عجله نکنی برای یاد گیریش ....من شوهر خواهر شوهرم سیتی زن امریکاس ...بمن توصیه کرد فیلمهای زبان اصلی زیادببینم بدون زیرنویس گفت مهم نیست حتی اگه معنی هاش رو متوجه نشم ....
خانومای گل... کاشت ناخن انجام میدم اموزش هم میدم درصورت تمایل میل بزنید.......
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سریال ببین بدون زیرنویس
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2742
مامان جون من رشته م زبانه. اما نه زبان انگلیسی.
چیزی که خیلی کمک می کنه دیدن فیلم و گوش دادن آهنگه.
اللّهم صل علی محمدٍ و آل محمد و عجّل فرجهم..... اللّهم العن اوّل ظالمٍ ظلم حقَّ محمدٍ و آل محمد و آخر تابعٍ له علی ذلک..... اى سید ما، اى مولاى ما... دعا کن براى ما....
2738
عزیزم معلومه که باید کتاب هم بخونی
فیلم و آهنگ در کنار کتاب
اگه یه کسی رو داشته باشی که باهاش صحبت کنی خیلی عالیه
مثلاً من و دوستم بعضی وقتها کلاً فارسی رو می ذاریم کنار
یا می خوایم به هم اس ام اس بدیم فارسی نمی نویسیم
اللّهم صل علی محمدٍ و آل محمد و عجّل فرجهم..... اللّهم العن اوّل ظالمٍ ظلم حقَّ محمدٍ و آل محمد و آخر تابعٍ له علی ذلک..... اى سید ما، اى مولاى ما... دعا کن براى ما....
اما بهت پیشنهاد می کنم بری کلاس
تو فضا قرار گرفتن خیلی مهمه
ما تو دانشگاه سر کلاسامون اصلاً فارسی حرف نمی زنیم
برای گرامر هم بهتره سر کلاس و توسط استاد یاد بگیری
2706