2737
2734
عنوان

بچه ها کسی از هامبورگ‌هست،؟بوتاکس

271 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها خوبین؟کسی اینجا از هامبورگ هست ؟من الان مدت طولانی که اینجا دنبال یه پزشک میگردم که بتونم پیشش بوتاکس انجام بدم خیلی جاها هست ولی من فکر کردم بهتر جایی برم که کسی قبلا رفته باشه یا بدونه خوبه .کسی میتونه بهم معرفی کنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
پریروز رفتم یه جایی یکی از همکارام معرفی کرده بود اونا hyoloron میزنن فقط بوتاکس نمی زنن من بوتاکس م ...

اره عزيزم اگه ميتونى تو ايران انجام بده المانى ها خيلى محتاط هستن بوتاكس انجام نميدن

2738

نسترن ۷۵ 

عزیزم من خیلی راضیم خدا رو شکر فقط دلتنگی خانواده خیلی بده که اونم عادی میشه .خودم از سال ۲۰۰۳ اینجا هستم شاغلم .دخترم کلاس سوم .برای بچه ها عالیهههههههه مدارس و شیوه تدریس با ایران خیلی فرق میکنه و به نظر من عالیه .در مورد شغل خوب بستگی داره عزیزم اگه تحصیل کرده باشی و مدرک تحصیلی داشته باشی درآمد بهتری داری ولی حتی اونهایی که تحصیل کرده هم نیستن به اندازه ای که زندگی راحتی داشته باشن حقوق میگیرن .بازم سوال داشتی بپرس عزیزم 

حمیرا جان من پیشانی و وسط ابروهام رو از دو سال پیش شروع کردم بوتاکس کردم خیلی عالی میشه وقتی میزنی همه چروکام میره فقط حیف که موقت ای کاش یه روشی بیاد دائمی باشه یا لااقل یکی دو سال بمونه 

2706