2733
2734

یه سوال داشتم...

دختر من متولد اول مهر هستش..(که استثنائا اول مهری ها اجازه ثبت نام رو واسه کلاس اول دارن) ولی من دو دل هستم که اون موقع بفرستمش مدرسه یا بزارم سال بعدش (البته الان تازه 4 سالشه از الان دارم واسه سال دیگه که میره پیش دبستانی فکر میکنم😉😝(

شماها که تجربه بچه مدرسه ای زیاد داشتین...خواستم بپرسم بین خودتون یا اطرافیانتون کسی هست که بچه شو دیرتر فرستاده باشه مدرسه و راضی باشه؟؟ یا اینکه زود فرستاده باشه و پشیمون باشه؟؟ 

چون آخرین فردی که ثبت نام میکنن اول مهری ها هستن بنابراین از همه بچه های کلاس کوچیکتر میشه و بالعکس سال بعدش اگه بره از همه بچه ها بزرگتر میشه...

چون دخترم یه کم دنبال رو بقیه هستو روحیه رهبری نداره یه کم نگران این موضوع هستم فقط..وگرنه از لحاظ هوش و جثه مشکلی نداره خدا رو شکر😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من خیلی سر این قضیه فکر کردم دختر و پسرم دوتاشون شهریورین ،پسرم ک رفت کلاس اول خیلی اذیتمون کرد سر همه چی ،برای همین میخواستم دخترم رو بذارم یه سال دیرتر بفرستم وقتی با مشاور صحبت کردم خیلی اصرار داشت ک دخترم ب موقع بر ه و عقب نمونه ،منم بردم الان پیش دبستانیه صد در صد با پسرم فرق داره چون دخترا بیشتر حس مسولیت پذیری دارن.

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.