2737
2739

دوستان عزیزم

خانمهایی که تو اقدام هستید یا باردار هستید لطفا از اشعه وای فای و نت اومدن و نت گردی به شدت دوری و پرهیز کنید من نمیدونم این اشعه چیه که به شدت باعث سقط و تشکیل نشدن قلب جنین میشه و یا قلب جنین را از کار میندازه

خواهش میکنم این مدت دوری کنید از نت

متاسفانه من خودم هم زخم خورده این قضیه هستم

یه مقاله هم  تونی نی سایت در این مورد زدن که ادرسش را پیدا کنم میزارم

خواهش میکنم نیاییددددددد و از وای فای کاملا دور باشید

این تجربه خیلی بدی بود که خواستم بدونید کسی به من نگفته بود امیدوارم به بقیه هم بگید ❤

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای فای خودمون هم خاموش باشه وای فای های همسایه های بغلی هم سرچ کنی برات میاد بالا یعنی در معرض اونا ...

کمتره عزیزم حتی دستگاه مودم هم دکترم گفت باید خاموش باشه

بله حرفتون کاملا درسته

من یه فیلمی دارم

حیف نمیشه گذاشت اینجا 

یه اقایی صحبت میکنه میگه دوستم رفته  دکترای سلامت امواج گرفتم

اقا بهش میگه این چه رشته ایه دیگه مگه هست 

میگه اره من تا دکترا درمورد امواج که شامل دکل های تلفن همراه ... اینترنت ... سونوگرافی....ماموگرافی و خیلییی چزای دیگه هست خوندم 

میگه عاممممل اصلیییییی نازایی همین امواجه 

گوشیو میذاری زیرسرت یا جفتت شب تا صبح 

میگه تمااااام امواج و اشعه ها وارد بدن میشه و روی کل بدن تاثیر میذاره

طرف هفته پنج میره سونوگرافی 

هفته ده میگه عه قلبش نمیزنه دیگه برو سقط

چه دلیلی دارهههه که پنج هفته بعد جنین ایست قلبی کنه؟

البته بدن با بدن فرق داره ها 

یکی نیاد بگه عه من حامله شدم زاییدم همشم پا نت بودم 

شما بدنت خیلی مقاومه

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2738
آخي عزيزم متأسفم 😔😔 ولي شايد دليل ديگه اي داشته چون منم استفاده ميكردم از نت و خدا رو شكر اتفاقيم ...

چهارتا دکتر همین را گفتن عزیزم نمیدونم واقعا این وای فای لعنتی میترکونه خیلی شانس اوردی چند ساعت در روز استفاده میکردی؟

دوستای گل باردارم خواهش میکنم ازتون به عنوان یک خواهر دلسوز نیایید نت الهی خدا نی نی های سالم و صالح به همگی تون عطا بفرماد

این مسئله هنوز از طریق علمی ثابت نشده گلم فقط یه فرضیس که امواج شاید در سقط جنین موثر باشن ولی به نظر من نوع تغذیه خیلی تاثیر گذار تره تا اشعه بعدشم این همه امواج از طریق موبایلها و ماهواره ها و تی وی ها پخش میشه مختص به گوشی یک نفر نیس مثلا شما تو خونه خودت باشه همسایت از وای فا استفاده کنه شما باز هم در معرضشی 

[QUOTE=76335095]فقط وای فای یا کلا ؟؟؟ گوشی هم؟[/QUOTE

هردوش عزیزم منتها وای فای خیلی زیادتر گوشی امواجش تا این حد نیست وای فای نابود میکنه

2706