2733
2734
سلام دوستان .من بعد زایمانم خیلی وزن کم کردم.زیادی لاغر شدم.شکمم هم صاف شد.از وقتی اومدم سر کار داره بزرگ می شه.شوهرم هم خیییییلی حساسه و با وجود اینکه کمبود وزن دارم راه می ره و به شوخی میگه نمی خوای شکمتو آب کنی؟ چه راهی پیشنهاد میدین که وزن کم نکنم ولی شکمم آب بشه؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
بهترین راه برای لاغز کردن شکم اینه یه مدت صبحانه خودتون رو به خوردن مرکبات به خصوص پرتغال اختصاص بدین وتا ظهر چیزی نخورین ...میتونید ناهار وشامتون رو مفصل بخورین
این نیز بگذرد ...
یه ورزش خیلی موثر رو به پشت بخاب کف دستاتو بزار رو زمین پاهاتو جمع کن روی شکمت ونگه دار هر رو. میتونی زمانشو زیادتر کنی اولش شاید برات سخت باشه اما اگه بتونی ادامه بدی محشره.دستاتو نباید از زمین برداری.موفق باشی
منم همین سوال را دارم بعد زایمان شکم آوردم البته خیلی جمع شده اما بازم مث قبل نیست و شدیدا اذیت میشم چون سزارین کردم هنوز بخیه های داخلی ام درد میکنه (دو و نیم ماه پیش زایمان داشتم) و نمیتونم ورزش کنم
عکاسی تخصصی مادر و کودک در تبریز, تخفیف ویژه 30 درصد در ماه محرم و صفر با دکورهای متنوع و اختصاصی کودک
اگه پایین شکمت بزرگ شده همون روش جمع کردن پا ها در دل خوبه و اگه بالای دلت بزرگ شده دراز نشست تا نصفه خوبه....برای هر دو حالت سفت نگه داشتن شکم عالیه ....یعنی یک دقیقه سفت نگه دار بعد ولش کن دوباره دو دقیقه نگهش دار....همین جور ادامه بده.....حلقه ی کمر هولالوپ هم خوبه از وسایل ورزشی ها می تونی بخری....البته باید مداوم باشه استفاده ازش
عزیزم به جز دراز نشست (یا ورزشهای دیگه که ماهیچه های شکم رو به کار میگیره)هیج کار دیگه نمیتونی بکنی تازه اونم اگه حداقل روزی صد تا باشه
اگه قبلا ورزشکار بودی و شکم نداشتی پس ماهیچه های شکمت قویه و زود جواب میده ولی اگه نه باید شش ماه کار کنی تا به نتیجه دلخواه برسی