2737
2739
عنوان

درمان باد شکم شدید چيه

258603 بازدید | 43 پست

خانمها ببخشید واقعا اما من الان سی ساله هستم و چند ساله که به شدت باد شکم دارم یعنی از صبح تا شب شب تا صبح اصلا هم ربطی به غذام نداره. یعنی ربط داره ولی حتی رعایت غذایی کنم بازم کم ميشه اما قطع نميشه.. حبوبات ترب تره سبزی به موز نون... همه چی هرچي میخورم باد شکم شدید ایجاد ميشه برام زندگیم مختل شده لطفا راهکار بگيد واقعا خیلی حالم بده... اصلا کنار شوهرم نمی خوابم هرگز و شبها هم تا صبح مدام دستشویی هستم زانو درد گرفتم از بس دستشویی رفتم اومدم توروخدا هر راهی بلديد بگيد اگه مادربزرگ دارید ازش بپرسید بهم بگيد... 

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 

خالی کردن باد درمکانی خلوت😁😁😁😜😜از این آبنبات قيچيا بگیر بخور بشدت نفخ گیرن،غذای سرخ کردنی وناسالم هم سعی کن کمتر مصرف کنی

از ذهن تا دهن فقط یک نقطه فاصله است..... تا ذهنت رو باز نکردی دهنت رو باز نکن...

این همه راه میری دسشویی فقط واسه یه گو زی ؟ 😑😑😑

باید بری دکتر روده هات مشکل دارن بت قرص میدن اوکی میشی

شما همون چن سال پیش رفته بودی دکتر دیگه این همه اذیت نبودی 

میدانم که خدا مرا میبیند و به زودی حاجت دلم را براورده میکند .. آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتما  اخر شب ها  دو قاشق مرباخوری بارهنگ رو با نصف لیوان گلاب و نصف لیوان عرق نعنا بجوشون بخور و اگر معدت رو به یبوثت رفت کلا با یه لیوان گلاب بجوشون و اگر رو به روان شدن زیاد رفت کلا به یک لیوان نعنا بجوشان و بخور من چند ماه این کارو هر شب کردم موثر بود

2740

سلام عزیزم دوست من هم دچار باد شکم بود هیچ راه درمانی پیدا نکرد ، فقط خیلی ببخشید می‌گفت یه دستمال کاغذی روی مقعد میزارن و دیگه اصلا اذیت نمیشم وقتی باد دربیاید دیگه هیچ صدایی نداره و همسرم متوجه نمیشه و می‌گفت دیگه خیلی راحت شدم یعنی دستمال کاغذی صداش رو میگیره،😑

سلام اگر یبوست دارید نفخ از آن است اگر ندارید طبع شما بلغم است آب سرد نخورید بین غذا آب نخورید یک ساعت قبل وبعد بخورید دارچین کشمش  نعناع ها و...بخورید چیزی که طبعش گرم باشد پرخوری نکنید مواد نفخ دارهم نخورید به موقع غذا بخورید خاکشیر خیلی خوبه قند اصلا نخورید کشمش بخورید فست فود اصلا نخورید لبنیات کم بخورید چون معده راسرد میکند نوشابه نخورید آدامس نخورید چون هواراوارد معده میکند از جای بلندی ندارید اصلا 

اگه بررسی پزشکی کردی و علت پزشکی برای مشکلت پیدا نشد سوره بقره و جن رو بخون یکی از نشانه های سحر زیاد شدن باد شکم هست من هم مشکل شما رو داشتم با قرآن درمانی رفعش کردم هم پریودم خوب شد هم باد شکمم 

دوست عزیز چند نکته دیگه حتما آزمایش هلیکوباکتر پیلوری بدید این باکتری به شدت نفخ ایجاد می‌کنه و حتما هم دوره درمان دارویی را کامل کنید وداروها رو به موقع بخورید وگرنه نتیجه نمیگیرید سعی کنید غذا رو خیلی بجوید که معده و روده در هضم مشکل پیدا نکنن

و سعی کنید شب موقع خواب یا عصر یک لیتر یا بیشتر آب بنوشیدچند روز اول احساس نفخ دارید اما به مرور همه نفخ بدن از بین می‌ره اب خیلی  سرد نباشه در حد کمی سردباشه  باشه به موقع دستشویی برید چون اگه نگهدارید نفخ پیدا میکنید آزمایش عفونت لگن هم بدهید عفونت لگن سبب یبوست ونفخ میشود پیاز و سیر اصلا خوب نیست ادویه هم زردچوبه دارچین زنجبیل وخیلی کم فلفل استفاده کنید لیموترش به شدت نفخ اوره لوبیا و تره و تربچه نخورید تا حدود یک سال اما پیاز توی غذا عیب ندارع ولی سیر اصلا نخورید 

اگر آب حین غذا بخورید هرگز درمان نمی‌شوید هرگز این عادت رو حتما ترک کنید اگر استرس دارید علت بیماری شما ممکنه استرس باشه آب فراوان بنوشید به مرور استرس از بین می‌ره سبزیجات را ضدعفونی کنید چون باکتری هلیکو از سبزیجات آلوده وارد بدن میشود