2737
2739
عنوان

دندان پزشکی خوب در تبریز

4417 بازدید | 10 پست
دوستان تبریزی، با سلام... لطفاً دندان پزشکی خوب معرفی کنید در تبریز که هم کارش خیلی خوب باشه و هم قیمتاش مناسب... از لطفتون ممنون...
قلب شما در سکوت و آرامش، به اسرار روزها و شب ها شناخت می یابد/ جبران خلیل جبران
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

لبخند جون زرگری پور تو 17 شهریور روبروی چلوکبابی افتخاری کارش عالیه ولی قیمت هاش هم خیلی گرونه.
من محمدرضا معینی میرفتم توی 17 شهریور از اخلاقش اصلا خوشم نمیاد ولی خب ارزون تر میگیره و خیلی سریع کار میکنه.
البته من دو ساله نرفتم.
2742
من یه خاطره خیلی بد از دندون پزشکی دارم می ترسم تکرار بشه . واسه همین تاپیک گذاشتم.
2738
بچه که بودم پیش یه به اصطلاح دکتر می رفتم (البته تو تهران) که موقع درست کردن دندون اصلاً بی حسی نمی زد!
عزیزم دکتر ایرانی عالیه ،ترکیه خونده کارش حرف نداره من هر موقع میرم تبریز میرم پیشش .عالیه قیمتهاش هم خیلی مناسب و کلی هم تخفیف میده .مطب برا خودش نداره تو مطب خواهرش با هم کار میکنن . مثل بقیه دکتر ها اول از همه نمیگه باید امپلنت بشه . راهکار اخرش امپلنت هست. ضمنا هزینه کارش رو کم کم هر جلسه میگیره .
sticker.persianblog.ir
-استیکرهای جدید